Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Çelik Adam – FOX TV Saat: 20.00

perman efsanesi ‘Man of Steel’ ile devam ediyor. Üvey anne ve babasının değerlerine göre büyütülmüş olan Clark, kısa süre içinde süper yeteneklere sahip olmanın zor kararlar almak anlamına geldiğini fark eder.
___

Sen Kimsin? – Show TV Saat: 21.00

Dedektif Tekin ve yardımcısı İsmail, kaybolan bir kızı bulmak için hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikaye, hesaplaşmaların ve oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum, kim suçlu birbirine karışır. Hafiyelerin tek bir hatası vardır, o da kendi yöntemlerini kullanmak…
____

Düzenbazlar – TV 2 Saat: 21.30

Küçük bir kasabada öğretmenlik yapan Slava Kolotiloff’un amacı başarılı bir yazar olmaktır. İlk romanının taslağını alıp Moskova’ya gider. Ancak yazarlık hayalleri planladığı gibi gelişmez, zira karşısına güzeller güzeli Nadya çıkar ve onunla evlenmeye karar verir. Düğün yaklaşırken Nadya büyük bir sorunla karşı karşıyadır. Eski erkek arkadaşı, Nadia’yı geri kazanmak için her yolu denemektedir.
____

50 Ölü Adam – 360 TV Saat: 21.45

Martin, İngiliz Polisi tarafından terör örgütü IRA’ya katılmak ve ülkesi için istihbarat toplamakla görevlendirilir. Martin, birkaç sene başarıyla bilgi sızdırsa da açığa çıktığı gün, örgütün işkencelerine maruz kalmaktan kaçamaz.
___

Mumya: Ejder İmparatorunun Mezarı – ATV Saat: 22.30

Büyücü Zi Yuan’ın lanetine uğrayarak sonsuza kadar mezarında kalmaya mahkum edilen Çin’in zalim Ejder İmparatoru ve on bin savaşçısı, binlerce yıldan beri Terracotta vadisindeki mezarlarında yatmaktadırlar. Ancak arkeolog ve kaşif Rick O’Connell’ın oğlu Alex, onu yanlışlıkla sonsuz uykusundan uyandırınca Ejder İmparatoru yeniden hayata döner. Rick, karısı Evelyn, oğlu Alex ve beceriksiz kayın biraderi Jonathan ile birlikte Ejder İmparatoru ve mumyalar ordusunu durdurmak için harekete geçer.
____

Bünyamin – TRT 1 Saat: 22.45

Hayal, bir gece yeni romanının içindeki karakterlerden birisi olan Bünyamin’i ansızın karşısında bulur. Ona, Bünyamin isimli bir roman yazdığını ve kendisinin geçek değil bu romanın karakterlerinden biri olduğunu ispatlamaya çalışır.
____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up