Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Git Başımdan – Star TV Saat: 20.00

Dikkat fragman küfür içerir.

Sevgilisi Reyhan’a ayrılma konuşması yapacağı gün kendini evlenme teklif ederken bulur. Düğün günü geldiğinde Latif’in iç sesi dile gelir ve her şey değişir. Latif kendi düğününden kaçarken çarptığı adamı arabasına almak zorunda kalır. Bu adam Latif’in iç sesi Mansur’dur. Latif ve Mansur yolda giderken bir kavgaya karışırlar ve bu sırada da Selin’le tanışırlar.

Ip Man – Beyaz TV Saat: 20.15

1930’lu yıllarda Çin’in Foshan bölgesinde çeşitli okullar dövüş sanatlarıyla ilgilenmekte ve birbirlerine karşı yarışmaktadırlar. Wing Chun dövüş tekniğinin ustası Ip Man, Foshan çevresinin en yetenekli dövüşçüsüdür. Hünerlerini sergilemeyi ve gösteriş yapmayı pek sevmeyen adam, öğrenci eğitmeyi de kabul etmez. Tüm günlerini antrenman ve arkadaşları için ayıran Ip Man, profesyonel bir dövüşçü olmasa da gizli saklı yapılan yerel dövüşlerde sergilediği hünerlerle önemli bir kesimin ilgisini çekmiş, saygıyla karşılanmıştır. Jin Shanzhao isimli ünlü bir dövüşçüyü yendiğinde ise ünü geniş bir alana yayılır.

Aynadaki Gibi – TV 2 Saat: 21.30

Norveç’in karlı kaplı kırsalında, ailesi ile yaşayan 12 yaşındaki Cecilie, ailesi ve arkadaşları ile birlikte noel akşamına hazırlık yapmaktadır. Ancak Cecilie’nin ciddi bir rahatsızlığı vardır ve zamanının çoğunu yatakta geçirmek zorundadır. Dinlenme zamanlarında da, yazın tatilde tanıştığı Sebastian isimli çocukla ilgili hayaller kurmaktadır. Bir gece odasında, melek olduğunu iddia eden, garip görünüşlü bir yabancı belirir.

Ira ve Abby – 360 Tv Saat: 21.45

Nevrotik, kararsız, aşırı mükemmelliyetçi bir genç adam olan Ira sorunlarını çözememektedir. Yaptığı araştırmayı bir türlü bitiremez, uzun süredir beraber olduğu kız arkadaşına evlenme teklif edemez ve herhangi bir kararı bir türlü alamaz. Abby ise arkadaşlarının problemlerini çözen, dışa dönük, sıcakkanlı ve özgür ruhlu bir kadındır. Günün birinde bu ikili karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Bu aşk kısa bir süre sonra evlilikle sonuçlanacaktır. İlk başta herşey güzel gitmektedir ta ki Ira, Abby ile ilgili bir sırrı keşfedene kadar.

Tarihi Eser – 360 Tv Saat: 23.30

Tıfıl bir ‘break dans’ tutkunu olan 12 yaşındaki Justin bir kaza geçirir ve komaya girer. 20 yıl komada yatan genç, 2006’da gözlerini açar ve açar açmaz da eski dans grubunu kız arkadaşı ve ailesinin yardımıyla yeniden bir araya getirmek üzere kolları sıvar. Niyeti, birikmiş hastane masraflarını ödeyebilmek için ufuktaki dans yarışmasını kazanmaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up