Bu Akşam Tv’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Geniş Aile Yapıştır – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak
Yönetmen : Ömer Uğur
Cevahir’in babaannesi Hafize hastalanır ve tedavi için yüklü miktarda para gerekir. Fakat kötü günler için saklanan parayı at yarışında kaybetmiştir. Bir şekilde yeni bir çare bulmaya çalışırken, eline bir define haritası geçer. Fakat Cevahir’in kokusunu alan Koyu Bilal, peşine düşer ve haritanın yarısını ele geçirmeyi başarır. Üstelik haritada çizili olan istikamete, Ayvalık’a doğru yola çıkar. Cevahir de yanına Ulvi’yi alıp Ayvalık yollarına düşünce hep birlikte büyük bir maceranın içine atılırlar!
___

İnanılmaz Örümcek Adam – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera,Fantastik)
Oyuncular : Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary
Yönetmen : Marc Webb

Peter Parker, gerçek ailesi tarafından terk edilmiş, dayısı ve yengesinin büyüttüğü, dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı ‘Ben kimim?, nereye aitim?’ sorularını daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy’ye körkütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık Peter Parker için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
___

Dünya Savaşı Z -Star TV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:30 (150 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera,Korku)
Oyuncular : Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella Kertesz, James Badge Dale
Yönetmen : Marc Forster

Birleşmiş milletler çalışanı Garry Lane, orduları ve ülkeleri yok eden biz zombi salgınını durdurmak için zamana karşı bir yarışa girer.
___

Amerikalılar Karadeniz’de 2 – TV 2 Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:15 (75 dakika)
Tür : Sinema (Macera, Komedi)
Oyuncular : Metin Akpınar, Peker Açıkalın, Kadir Çöpdemir, Kıvanç Tatlıtuğ
Yönetmen : Kartal Tibet

Family ABD, olası bir tehdide karşı Tahran’ı vurmak üzere Karadeniz’in deniz tabanına füzeler yerleştirir. Füze rampalarından biri, nedeni anlaşılamayan bir sakarlık sonucu ateşlenir. Emir subayları koordinatları saptırarak, akıllı füzeyi Karadeniz kıyılarına sakin ve usulca indirmeyi başarırlar. Geriye tek bir şey kalır: köyden o füzeyi kimseye belli etmeden almak!
___

Kocaman Bir Hiç – 360 TV Saat: 22.30

Saat : 22:50 – 00:15 (85 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Suç,Gerilim)
Oyuncular : David Schwimmer, Simon Pegg, Alice Eve, Natascha McElhone
Yönetmen : Jean-Baptiste Andrea

Charlie öğretmenlik yaparak para kazanmaktadır. Ama beklemediği bir anda işten çıkarılır. İşsiz kalan Charlie, Gus’la tanışır. İşsiz öğretmen Charlie, iyi bir planı olduğunu söyleyen sahtekar Gus’la karşılaşınca şeytana uymaktan kendini alamaz. Ancak Gus’ın ‘iyi planı’ bozulacak ve başlarına ummadık şeyler gelecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up