Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Can Tertip – Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Sinan Bengier, Volkan Demirok, Sinan Engin, Ümit Erdim
Yönetmen : Burak Kuka

Bütün hayatını aylaklıkla geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında kesişir. Saf bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın bu özelliğini fark eden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırarak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz’ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer.
____

Hızlı ve Öfkeli Tokyo Drift – ATV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:45 (105 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Gerilim,Suç)
Oyuncular : Lucas Black, Damien Marzette, Trula M. Marcus, Zachery Ty Bryan
Yönetmen : Justin Lin
Sean Boswell, annesi ile birlikte yaşayan asi ve mutsuz bir gençtir. En büyük tutkusu yasa dışı yapılan araba yarışlarıdır. Bu tutkusu, kendisini pek çok defa yerel yetkilerle karşı karşıya getirir, her seferinde hapse girme riski daha da artar. Annesi bu durum karşısında çok endişelidir. Oğlunun hapse girmesini engellemek için onu babasının yanına, Tokyo’ya göndermek konusunda kararlıdır. Çünkü babası askerdir ve oğlunu kontrol altında tutabilecek tek kişidir. Sean, Tokyo’da hiç tanımadığı bir kültür ile karşılaşınca daha da mutsuz olur. Ancak bir gün Twinkie ile tanışınca hayatı değişir, kendisini drift yarışlarının arasında bulur.
______

Ekisporter – TRT 1 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:05 (125 dakika)
Tür : Sinema (Dram)
Oyuncular : Mehmet Özgür, Emin Olcay, Çağdaş Umut Tanyolu, Can Yücel Metin
Yönetmen : Bahadır Başaran
Mobiya işiyle uğraşan Turan Usta’nın, değişen piyasa koşulları gereğince kabuklarını kırıp büyüyerek ihracat yapmak istemesi amacıyla girdiği yolda yaşadığı zorlu süreç anlatılıyor. Günümüzde geçen ve yaşanmış bir öyküden yola çıkılarak senaryolaştırılan Ekisporter’da Turan Usta’nın aile fertleri ile yaşadığı zorluklar ve piyasaya karşı verdiği büyük mücadele gözler önüne seriliyor. Turan Usta’nın Ekisporter olma macerasında ona kalfası Zati ve akıl hocası Fuat eşlik ediyor.
___

Hobbit:Smaug’un Çorak Toprakları – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 23:30 (210 dakika)
Tür : Sinema (Macera, Fantastik)
Oyuncular : Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott
Yönetmen : Peter Jackson

Shire’lı Hobbit Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan’ı ve beraberindeki 12 cüce ile çıktığı yolculuğu doğuya, Kuytuorman’a doğru sürdürmektedir. Ejderha Smaug’un yıllardır hüküm sürdüğü Yalnız Dağ’a ve kayıp Erebor Cüce Krallığı’na ulaşmak için atıldıkları macerada başlarına yine akıl almaz belalar getirir. Ormanın girişinde Büyücü Gandalf’tan ayrılmak zorunda kalan ekip, dev Örümcek sürünün ağlarından kurtulduklarını sanırlarken, savaşı orman elflerinin esiri olurlar. Bu arada güçleri her geçen gün artan Azog ‘un liderliğindeki Ork’lar da, güvenli gibi görünen Elf krallığında dahi, cücelerin bir an olsun peşlerini bırakmazlar.
____

Özgür Woodstock – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:30 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Dram,Müzikal)
Oyuncular : Demetri Martin, Henry Goodman, Edward Hibbert
Yönetmen : Ang Lee

Çok ilginç bir Rus aileden gelen Elliot, büyük idealleri olmasına rağmen vaktini ailesine ait eski otelleri El Monaco’da çalışarak geçirmektedir. Ta ki yakınlarda yapılacak olan konser organizasyonundan haberdar olana dek. Elliot, bu organizasyonun oteldeki işleri harekete geçireceğini düşünür. Fakat bu parlak fikir tam da beklediği gibi gerçekleşmez. Rengarenk Woodstock katılımcıları, yavaş yavaş El Monaco’ya gelmeye başlar. Yarım milyon hippi bu küçük ve biraz tutucu kasabaya doluşmaya başlayacaktır.
____

Karartma – TV 2 Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:00 (90 dakika)
Tür : Sinema (Korku, Gerilim)
Oyuncular : Amber Tamblyn, Aidan Gillen, Armie Hammer, Katie Stuart
Yönetmen : Rigoberto Castaneda

Genç bir kadın olan Claudia ölmekte olan büyükannesinin son isteği olan resmi almak üzere acele bir şekilde yola çıkar. Tommy adında genç bir adam, kız arkadaşı Francesca’yı kumarbaz ve ayyaş babasının kötü muamelelerinden kurtarmak için kaçma planı yapar ve eşyalarını toplanmak üzere yola çıkar. Karl, çok gizli bir sırrı, kızı eve gelmeden önce temizlemek için bir an önce eve doğru yola çıkar. Üçünün yolları bir asansörde kesişir. Tuzağa düşmüşlerdir.
____

Şeref Madalyası – Star TV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 01:15 (90 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Gerilim,Savaş)
Oyuncular : Rorke Denver, Dave, Sonny, Weimy
Yönetmen : Mike McCoy, Scott Waugh
Kaçırılan bir CIA ajanının peşindeki bir operasyonun sonunda keşfedilen dünyamız için büyük bir tehlikenin varlığı Navy SEAL’in iyi yetiştirilmiş, yetenekli takımını acilen yürekleri yerinden oynatan, tehlikelerle dolu ve sonucu tüm dünyanın can güvenliğini etkileyecek gizli bir operasyon yapmaya zorunlu kılar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up