Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

John Carter – Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera,Fantastik)
Oyuncular : Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton, Willem Dafoe
Yönetmen : Andrew Stanton

Bilinmeyen bir şekilde gözünü Mars gezegeninde açan John Carter, burada kendisini gezegen sakinlerinin arasında gitgide büyüyen bir savaşın ortasında bulur. Tarafların arasında Tars Tarkas ve çekici prenses Dejah Thoris de vardır. Carter yok olmanın eşiğindeki bu gezegende Barsoom’ın ve halkının kurtuluşunun kendi ellerinde olduğunu anlayacaktır.
___

Polis Akademisi Alaturka – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Mehmet Ali Erbil, Yolanthe Cabau, Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç
Yönetmen : Ali Yorgancıoğlu
Polislik mesleğine uygun olmayan, deyim yerindeyse ipini koparan herkes polis akademisine alınmaya başlamıştır. Polis Akademisi’nin aşırı disiplin merakıyla tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet’in bu dönemde başına bir dizi komik olay gelir ve bu duruma sinirlenir. Haşmet sertleştikçe kontrolü kaybeder, o kontrolü kaybettikçe Polis Okulu yeni öğrenciler için daha eğlenceli bir yer haline gelmeye, Haşmet’in hayatı ise ufak ufak bir kâbusa dönüşmeye başlar.
_____

AROG – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Fantastik)
Oyuncular : Cem Yılmaz, Özge Özberk, Ozan Güven, Özkan Uğur, Nil Karaibrahimgil, Zafer Alagöz
Yönetmen : Ali Taner Baltacı, Cem Yılmaz
Gora gezegeninde yaşadığı maceradan sonra yanında sevdiği kadın Ceku ile beraber dünyaya dönen Arif mutlu bir yaşam kurmuş, doğacak çocuğunun tatlı telaşı içinde yaşamını sürdürmektedir. Dünyada yaşam, mutlu bir şekilde devam ederken Gora gezegeninde de hain bir plan işlemeye başlamıştır. Logar ve has adamı Tihulu bu planın baş kahramanlarıdır. Logar, tüm evrendeki en büyük düşmanı Arif’den intikam almaya yemin etmiştir. Arif’i öldürmenin basit bir intikam olacağını düşünen Logar, daha acı verici bir yöntem bulmuştur; Arif’i 1 milyon yıl öncesine gönderecektir. Logar’ın kusursuz planı sayesinde 1 milyon yıl önce yaşayanlar da Arif ile tanışma fırsatına sahip olacaklardır. Tarih kitapları yeniden yazılacak, belgeseller yeniden çekilecek, müzeler yeniden düzenlenecek… Ve insanlık tarihini yeniden yazılacak…

Kovboylar Ve Uzaylılar – Star TV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 01:15 (195 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon)
Oyuncular : Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wild
Yönetmen : Jon Favreau
Arizona Bölgesi. Geçmişine dair hafızasında hiçbir anı olmayan bir yabancı (Craig), yanlışlıkla Absolution adlı ıssız bir kasabaya düşer. Geçmişiyle ilgili tek ipucu bileğindeki zincirdir. Absolution kasabasıyla ilgili fark ettiği şey ise şudur: Bu kasabanın sakinleri yabancıları pek hoş karşılamaz ve demir yumruk Albay Dolarhyde (Ford) aksini emretmediği takdirde sokakta tek bir hareket bile yapamazlar. Fakat Absolution, gökyüzünden gelen haydutların saldırılarıyla esas korkunun ne olduğunu deneyimleyecektir.
___

Hayatımın En Kötü Gecesi

Saat : 22:30 – 00:45 (135 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Elizabeth Banks, James Marsden, Gillian Jacobs, Sarah Wright
Yönetmen : Steven Brill
Haber muhabiri Meghan Miles arkadaşlarıyla felekten bir gece çalar. Ancak sabah uyandığında hiçbir şey hatırlamamaktadır. Yaşadığı tek gecelik ilişkiden sonra arabasız, kimliksiz ve parasız hiç bilmediği bir mahallede kalakalır. Hayatının en önemli iş görüşmesine girmeden önce durumunu düzeltmesi için sadece 8 saati vardır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up