Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:45 (165 dakika)
Tür : Sinema (Macera, Diğer,Fantastik)
Oyuncular : Bill Nighy, Emma Watson, Richard Griffiths, Harry Melling
Yönetmen : David Yates

Hogwarts’ın maceraperest talebeleri Harry, Ron ve Hermione; Voldemort’un ölümsüzlük sırrını barındıran Hortkuluklar’ın izini sürmek amacındadırlar. Bu şer odağını yok etmek görevini üstlenerek yola çıkan kahramanlarımız, profesörlerinin yönlendirmelerinden uzak ve Dumbledore’un korumasından muaf, tek başlarına yola çıkmışlardır. Üç can dost şimdi her zamankinden daha fazla birbirlerine güvenmek zorundadır. Ancak, onları tehdit ederek ayrı düşmelerini sağlamak isteyen Karanlık Güçler de fitne çıkarmak için peşlerindedir.
____

Tarihi Eser – 360 TV Saat:21.15

Saat : 21:15 – 23:00 (105 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Jamie Kennedy, Maria Menounos, Miguel A. Núñez Jr., Michael Rosenbaum
Yönetmen : Harvey Glazer

Tıfıl bir ‘break dans’ tutkunu olan 12 yaşındaki Justin bir kaza geçirir ve komaya girer. 20 yıl komada yatan genç, 2006’da gözlerini açar ve açar açmaz da eski dans grubunu kız arkadaşı ve ailesinin yardımıyla yeniden bir araya getirmek üzere kolları sıvar. Niyeti, birikmiş hastane masraflarını ödeyebilmek için ufuktaki dans yarışmasını kazanmaktır.
____

Tac Mahal – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)
Tür : Sinema (Dram, Gerilim)
Oyuncular : Stacy Martin, Louis-Do de Lencquesaing, Gina McKee, Alba Rohrwacher
Yönetmen : Nicolas Saada

Mumbai, Taj Mahal’de bir otel odasında tek başına ailesinin dönüşünü bekleyen Louise önce garip bir ses duyar, hemen ardından ise bunun bir terör saldırısı olduğu ortaya çıkar. Şehrin diğer ucunda kargaşa ile boğuşan ailesiyle olan tek bağlantısı ise cep telefonudur. Genç kız, korku dolu geceyi tek başına geçirmek zorunda kalacak ve bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.
____

Felekten Bir Gece – Kanal D Saat: 22.45

Saat : 22:45 – 00:45 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha
Yönetmen : Todd Phillips

Family Dört arkadaş, arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekarlığa veda partisi vermek için Las Vegas’a gider. Sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanırlar. Ayrıca damat ortada yoktur. Bir gece öncesine dair hiçbirşey hatırlamayan üç arkadaş ip uclarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar. En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles’a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir.
____

Taşıyıcı 1 – Star TV Saat: 23.45

https://youtu.be/nafEbgWGXdk

Saat : 23:45 – 01:45 (120 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Suç,Gerilim)
Oyuncular : Jason Statham, Qi Shu, Matt Schulze
Yönetmen : Corey Yuen

Eski özel kuvvetler görevlisi Frank Martin, Fransa’da sakin bir hayat sürmektedir. Geçimini ise taşıyıcılık yaparak sağlamaktadır. Taşıdığı bazen bir insan, bazense basit bir pakettir. Her ne taşırsa taşısın, asla soru sormamaktadır. Bir gün Amerikalı bir suçlu olan Wall Street tarafından bir paket taşıması istenir. İlk kez kurallara uymaz ve merakı galip gelir. Taşıdığı şey bu kez Lai adında Çinli bir kadındır. Kuralları çiğnediğini duyan Wall Street bu işin peşini bırakmayacaktır. İlk işi Martin’i öldürmek üzere bir suikast ekibi yollamak olur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up