Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Hızlı ve Öfkeli – ATV Saat: 20.0

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera)
Oyuncular : Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster
Yönetmen : Rob Cohen

Domenic Toretto, Los Angeles sokaklarına karanlık çöktükten sonra otomobil yarışları yapan bir grubun lideridir. Polis, sokaklarda dehşet saçan Toretto’nun aynı zamanda hırsızlık yaptığından ve bazı elektronik aletleri çaldığından da şüphe etmektedir. Polise göre Toretto’yu yakalamanın en iyi yolu, çetenin içine bir dedektif yerleştirmek ve onları suçüstü yakalamaktır. Bunun için genç dedektif Brian Spindler görevlendirilir. Başta her şey umulduğu gibi gitse de genç ve yakışıklı dedektif Spindler, Domenic’in güzel kız kardeşi Mia’ya aşık olur ve işler değişir.
___

Şevkat Yerimdar – Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Romantik)
Oyuncular : Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Cezmi Baskın, Tarık Pabuçcuoğlu
Yönetmen : Bülent İşbilen

Şevkat Yerimdar, Balat’ın tarihi çarşısında yumurta dükkanı işleten, sıradan ama her sıradan insan gibi bazı arızaları da olan bir adamdır. Hayattaki en büyük tutkusu ölesiye bağlı olduğu takımı Beşiktaş’tır. Çevresi tarafından çok sevilen ve iyi kalpli bir adam olan ancak öfke kontrolünü sağlama konusunda zorluklar yaşayan Şevkat’ın yumurtacı dükkanına bir gün bodoslama bir araba girer. Son derece zengin bir ailenin kızı olan Pelin’in yaptığı bu kazanın akabinde takip eden olaylarla Şevkat’in hayatı ters yüz olacaktır.
__

Saruhan – TRT 1 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:10 (130 dakika)
Tür : Sinema (Dram)
Oyuncular : İlker Kızmaz, Yurdaer Okur, Ahmet Mümtaz Taylan
Yönetmen : Emre Konuk

17. Yüzyılın başlarıdır. Gelecekte padişah olacağı kesinleşmek üzere olan Şehzade, Saruhan sancağına doğru yola çıktığı sırada, Saruhan’da bir cinayet işlenir. Saruhan’ın önemli kişilerinden Salih Ağa’nın oğlu Yusuf bir handa öldürülür. Saruhan Kadısı, bu cinayeti çözmek için İstanbul’dan tanıdığı Defterdar katibi Selim’i görevlendirir. Diğer taraftan şehzade ve onunla gelen Deli İzzet Paşa, Saruhan’a gelmeden cinayeti çözmek zorundadırlar. Arif ve Selim cinayeti kimin işlediğini araştırmaya başlarlar ve olayın ne kadar karışık olduğunu görürler.
___

Yerçekimi – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:45 (105 dakika)
Tür : Sinema (Dram, Bilimkurgu,Gerilim)
Oyuncular : Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris, Orto Ignatiussen
Yönetmen : Alfonso Cuaron

Bir tıp mühendisi ve bir astronot, mekiklerine çarpan bir cisim sonucunda yeryüzü ile hiçbir iletişimleri olmadan, uzayda mahsur kalırlar.
___

Ada – FOX TV Saat: 21.45

Saat : 21:45 – 00:45 (180 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Bilimkurgu)
Oyuncular : Scarlett Johansson, Sean Bean, Ewan McGregor
Yönetmen : Michael Bay

21. yüzyılda ütopik bir toplum… Lincoln ve toplumun diğer üyelerinin tek amacı büyük çekilişi kazanıp, ‘Ada’ya gitmektir. Bu umutla hayatına devam eden genç adam günün birinde olan biten her şeyin bir düzmece olduğunu öğrenir. Lincoln ve diğerleri, aslında dış hayattan soyutlanmış olarak yaşayan klonlardır. Yaşatılma amaçları ise klonları oldukları insanların yedek parçaları olarak var olmaktır. Günün birinde sağlığı bozulacak olan gerçek sahiplerine organ sağlamaktan başka varoluş amaçları yoktur. Hasat zamanının yaklaştığını ve eninde sonunda sıranın kendisine de geleceğini bilen Lincoln, yaşadığı yerden kaçmaya ve yaratıcılarıyla yüzleşmeye karar verir.
____

Acil Teslimat ATV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:50 (110 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Suç,Gerilim)
Oyuncular : Joseph Gordon-Levitt, Dania Ramirez, Sean Kennedy, Kym Perfetto
Yönetmen : David Koepp

Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler ve sekiz milyon huysuz yaya, New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin iş ortamındaki unsurlardır. Wilee, hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adamdır. Ancak rutin bir teslimat, onun için Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur.
___

G.I. Joe: Misilleme – Kanal D Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 01:50 (110 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera,Bilimkurgu)
Oyuncular : Dwayne Johnson, Jonathan Pryce, Byung-hun Lee, Elodie Yung
Yönetmen : Jon M. Chu

Ekip bu sefer dünyayı hakimiyeti altına almayı hedefleyen Zartan ve Zartan’ın etkisi altına giren dünya liderleriyle zorlu bir mücadeleye giriyor. Tek bir düğmeyle tüm dünyayı yerle bir edebilecek bir düşmanla savaşmak zor olacaktır fakat Joe, komutanları olarak ekibi toplar var misilleme başlar.
___

Ana Kuzusu – Show TV Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:30 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Dram)
Oyuncular : Diane Keaton, Jon Heder, Jeff Daniels, Anna Faris
Yönetmen : Tim Hamilton

Yirmi dokuz yaşındaki çocuk ruhlu Jeffrey, hâlâ annesi Jan ile birlikte yaşamaktadır ve annesinin ona sunduğu bu el bebek gül bebek yaşamdan da vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Bir türlü büyümeyen Jeffrey’nin bu beş yıldızlı otel konforundaki hayatı, annesinin çekici Mert’le tanışmasından sonra tehlikeye girer. Mert, çabucak Jan’ın aklını başından alır ve ana-oğulun evine taşınır. Jeffrey, annesi ile yeni sevgilisinin ilişkisini sabote etmek için güzel garson Nora’dan yardım ister.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up