Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı – Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Ilker Ayrık, Didem Balçin
Yönetmen : Murat Şeker

Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet ikinci filmde yaşadıkları deney kobaylığı tecrübesinden sonra hayatlarına “denetimli serbestlik” koşulu ile devam etmektedirler. Del Piero Hikmet, bir gün vapura bindiğinde hayatında belki de gördüğü en güzel kadın olan Mihriban ile karşılaşır. Hikmet hayatının kırılma anı olduğundan habersiz Mihriban’a aşık olur. Ancak Mihriban’ın annesinin Hikmet’ten bir ricası vardır ve bu rica çakallıktan uzak durarak gerçekleştirilebilecek gibi değildir.
___

GORA – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)
Tür : Sinema (Fantastik, Bilimkurgu)
Oyuncular : Cem Yılmaz, Özge Özberk, Ozan Güven, Rasim Öztürk
Yönetmen : Ömer Faruk Sorak

Anadolu’nun turistik kentlerinden birinde ticaret yapan Arif, uzaylılar tarafından kaçırılıp, onların gezegenine götürülür. Gönlünü gezegenin prensesi Çeku’ya kaptıran kahramanımız, canını dişine takıp, gezegenden kaçmak için çabalar. Bunun için de uzaylıların komutanı Logar’a karşı zorlu bir mücadele başlatır.
___

Gizli Pencere – Beyaz TV Saat: 20.15

Saat : 20:15 – 22:00 (105 dakika)
Tür : Sinema (Gerilim, Diğer)
Oyuncular : Johnny Depp, Maria Bello, John Turturro
Yönetmen : David Koepp

Mort Rainey, 10 yıldır evli olduğu karısından boşanma döneminde olan başarılı bir yazardır. Kafasını dinlemek ve kitabını bitirmek için kapandığı kulübeye, bir gün John Shooter adında bir adam gelir ve Mort’un hikayesini çaldığını iddia eder. Mort, hikayenin ona ait olduğunu ispatlayabileceğini söyler. Bunun ardınan Mort’un hayatı kabusa döner. Önce köpeği ölür, ardından insanlar ölmeye başlar ve karısı ile olan boşanma davası da kötü bir hal alır. Mort, tüm bu olanların Shooter ile bir ilgisi olduğunu düşünmeye başlar.
___

Beowulf: Ölümsüz Savaşçı – Kanal D Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:30 (135 dakika)
Tür : Sinema (Animasyon, Aksiyon,Macera)
Oyuncular : Robin Wright, Anthony Hopkins, Paul Baker, John Bilezikjian
Yönetmen : Robert Zemeckis

Beowulf cesur bir savaşçıdır. Tüm şehre korku salan canavar Grendel’i ancak O yenebilir. Ama Grendel’i yenmek bu kabusun biteceği anlamına gelmez. Çünkü Grendel’in intikam için geri gelen annesi de oldukça tehlikelidir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up