Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk – Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 23:15 (195 dakika)
Tür : Sinema (Macera, Fantastik)
Oyuncular : Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott
Yönetmen : Peter Jackson

Bilbo, huzurlu Hobbit toprakları olan The Shire’da yaşarken bir gün büyücü Gandalf aniden ortaya çıkar ve Bilbo kendini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik maceracı bir grupta buluverir. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığı’nı geri almak için çıktıkları bu yolculukta çirkin Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler ve Büyücülerle dolu yollardan geçeceklerdir.
____

Star Trek – Show TV Saat:22.15

Saat : 22:15 – 00:30 (135 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera,Bilimkurgu)
Oyuncular : Chris Pine, Zachary Quinto, Leonard Nimoy, Eric Bana
Yönetmen : J.J. Abrams

Bir zamanların çok sevilen kahramanları bu kez gençlik yılları ile karşımızda… Güç ve cesaret, Atılgan ve ekibinin elindedir. Evren tehdit altındadır ve geleceği parlak görünmez. Bu durum ile mücadele vermesi beklenen de elbette Atılgan ve ekibidir. Türlü tehlikelere göğüs germeleri gereken Kaptan Kirk ve Spock arasında mücadele de en keskin hali ile sürer. Dünya ile derdi olup da intikamın izini süren kötü ruhlu güçler karşında Atılgan ve ekibi, ne kadar başarılı olacaklardır?
____

Son Oyun – Star TV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 02:00 (135 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Suç,Dram)
Oyuncular : Jason Statham, Michael Angarano, Dominik García-Lorido, Hope Davis
Yönetmen : Simon West

Eski bir kumarbaz olan Nick Wild, bu alışkanlığını bırakıp, yeni bir hayata başlamaya karar verir. Güvenlik görevlisi ve koruma olarak çalışmaya başlar ve hayatını sadece bu şekilde kazanır. Tek prensibi ise asla silah ya da benzeri bir mekanizma kullanmamaktır. Fakat yakın bir arkadaşı azılı bir çete tarafından ölesiye dövüldüğünde prensiplerini yeniden düşünür ve intikam planları kurmaya başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up