Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Yok Artık – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Erkan Kolçak Köstendil, Ceren Moray, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu
Yönetmen : Caner Özyurtlu

Taksici Fikret, İstanbul trafiğinde sabahtan akşama kadar direksiyon sallarken sık sık “Yok artık!” dedirten komik olaylarla karşılaşır. Ehliyet almaya çalışan Asuman, iki aşk arasında kalan Faruk, kızı kaçırılan Cenk, sevgilisi hafızasını kaybedince ne yapacağını şaşıran Ceyda, söylediği minicik bir yalanın kurbanı olan Semih. Kısacası Fikret’in dünyası birbirinden çok farklı ve eğlenceli karakterlerin at koşturduğu bir yer halindedir.
___

Kadın İşi Banka Soygunu – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Komedi)
Oyuncular : Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu, Meral Çetinkaya
Yönetmen : A. Taner Elhan

Kocasının kendisini terk etmesiyle, maddi – manevi çok zor bir döneme giren ve iki buçuk yaşındaki oğluyla beraber annesinin evine dönen Gülay, bir yandan sağlık sorunlarıyla boğuşurken diğer yandan da kredi borçlarını ödemeye çabalar. Ne yazık ki işler Gülay’ın umduğu gibi gitmez ve ödeyemediği borçlar yüzünden banka, sahibi olduğu küçük tekstil atölyesinin tüm makinelerine el koyar. Hayatının en zor dönemine giren Gülay o kadar çaresizdir ki, en yakın arkadaşları Bilge, Nihal ve Dürdane ile dertleştiği gece, kalan tek yolun bir banka soymak olduğunu söyler. Şaka gibi başlayan bu konuşma, 4 arkadaşı sürprizli bir maceranın içine sürükler. Dışarıdan tamamen komediye dönen soygun planı, kendi içlerinde ise bir nevi dostluk ve ilişkiler sınavına dönüşür.
__

Hükümet Kadın 2 – Show TV Saat: 21.00

Saat : 21:00 – 23:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Demet Akbağ, Ercan Kesal, Sermiyan Midyat, Ayberk Atilla
Yönetmen : Sermiyan Midyat

Yıl 1949, mevsim bahar… Yasaklı yıllar… Kitaplar, gazeteler, kelimeler hüküm giymiş; hürriyet dedikleri hep vaat, hep vaat… Tek umut, açılan sandık sayısı ve geçerli oy sayıları… Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanı Xate, henüz kendisini bekleyen bu başkanlık görevinden habersiz, Midyat Belediye Başkanı Aziz Veysel’in eşi olarak yaşamaktadır. Kasabanın iflah olmaz başkan adayı Faruk, hala gözde bir bekar olarak hayatına devam etmektedir. Belediye başkanı olmak için her yolu denemeye hazırdır. Xate, bir sabah Aziz Veysel’i başkanlık görevine uğurlarken kötü bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz, Xate ile Faruk’u yeniden karşı karşıya getirecektir. Üstelik ağzından yalan çıkamayan Xate ile yeri gelince kendine bile yalan söyleyebilen Faruk meydanlarda, seçim vaadleri ile yarışacaktır.
____

Durdurulamaz – Star TV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Dram,Gerilim)
Oyuncular : Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson, Ethan Suplee, Kevin Dunn
Yönetmen : Tony Scott

Deneyimli bir tren teknisyeni ile genç bir kondüktör, başında kimse olmayan, kontrolden çıkmış bir treni durdurmak ve nüfusun yoğun olduğu alanda ortaya çıkabilecek büyük bir felaketi önlemek için saatle yarışır. Tren raydan çıkıp büyük bir felakete sebep olmadan önce ellerinden geleni yapmaya çalışsalar da tren zamanla yarışırcasına, büyük bir hızla ilerlemektedir.
___

Bana Şans Dile – TV 2 Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:00 (60 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon)
Oyuncular : Luke Treadaway, Emily Atack, Craig Fairbrass, James Cosmo
Yönetmen : Sacha Bennett

Lucky ve Raphael kardeştirler. Hayatları boyunca birlikte hareket eden bu ikili sürekli kanun dışı işlerde bulunmuş ve bu şekilde hayatlarını sürdürmüşlerdir. Lucky son zamanlarda karıştığı bir işten dolayı borç batağına girince kardeşler birlik olup çok büyük bir vurgun yapmaya hazırlanır…
____

Eşkıya – Kanal 7 Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:40 (145 dakika)
Tür : Sinema (Dram)
Oyuncular : Şener Şen, Uğur Yücel, Kamran Usluer, Sermin Hürmeriç
Yönetmen : Yavuz Turgul

Otuz beş yıl önce bir grup eşkiya, Cudi dağlarında jandarma tarafından yakalanır. Baran dışında, bu eşkiyaların hepsi ya hastalıktan ya da hesaplaşmalardan ötürü hayatını kaybeder. Yıllar sonra hapishaneden çıkan Baran köyüne döner. Doğduğu topraklar baraj suları altında kalmıştır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Baran, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşı Berfo’nun ihaneti neden olmuştur. Arkadaşı, Baran’nın çocukluk aşkı Keje’yi de alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkiya, İstanbul’a gidip onu bulmaya karar verir. İstanbul’a giderken trende, Beyoğlu’nun arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane ve uyuşturucu dünyasını yakından tanıyan Cumali adlı bir gençle tanışır. Cumali sayesinde, Tarlabaşı’nda bir otele yerleşen Baran, Berfo’nun izini sürmeye başlar. Ancak bu esnada Cumali’nin karıştığı karanlık dünyanın da ortasına düşmüştür.
___

Zor Baba ve Dünür – Show TV Saat: 23.00

Saat : 23:15 – 01:15 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Romantik)
Oyuncular : Ben Stiller, Robert de Niro, Dustin Hoffman, Barbara Streisand
Yönetmen : Jay Roach

Greg, sevgilisi Pam’in eski CIA ajanı babasından evlilik iznini koparmıştır. Bu kez Pam’in ailesi Miami’ye, Greg’in ailesi ile tanışmaya gitmektedir. Ancak Focker’lar biraz alışılmışın dışında bir ailedir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up