Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Hızlı ve Öfkeli 2 – ATV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera)
Oyuncular : Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Cole Hauser, Chris ‘Ludacris’ Bridges
Yönetmen : John Singleton
Carter Verone, yaklaşık bir yıldır gümrük görevlileri tarafından izlenen ve kara para akladığından şüphelenilen biridir. Ancak sıkı takibe ve araştırmalara karşı, bu işi bir ithalat-ihracat firmasının adı altında yapan Verone’nin hiçbir açığı yakalanamaz. Görevliler çaresiz kalıp, eski polis Brian O’Connor’ın kapısını çalarlar. Bu arada O’Connor, ekibiyle birlikte, yanına çocukluk arkadaşı Roman Pearce’ı da alarak, Verone’un güvenini kazanır. Bir yandan para aklama işini hızlandırırken; bir yandan da ajan Monica Clemente’le iş birliği yapar ve Verone’un ipliğini pazara çıkarmaya hazırlanır.
____

Şrek 1 – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:45 (105 dakika)
Tür : Sinema (Animasyon, Macera)
Yönetmen : Andrew Adamson, Vicky Jenson, Scott Marshall
Shrek, bataklıkta yaşayan yeşil bir devdir. Ancak onun sıradan yaşamı masal kahramanları pamuk prenses ve yedi cüceler, pinokyo ve kırmızı başlıklı kızın batağa sürgün edilmesiyle değişir. Bu kahramanları sürgün eden kişi kötü kalpli Lord Farquaad’tır. Shrek, masal kahramanlarını kurtarmak için Farquaad’la anlaşma yapar. Buna göre Farquaad’ın evleneceği kız olan prenses Fiona’yı ejderhadan kurtarması gerekmektedir. Shrek yola çıkar. Yol boyu ona bir eşek de eşlik eder. Shrek, prensesi bulur ama daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalır. Filmde seslendirmeleri Mehmet Ali Erbil ile Okan Bayülgen yapıyor.
____

Aşk Geliyorum Demez – FOX TV Saat: 21.45

Saat : 21:45 – 00:00 (135 dakika)
Tür : Sinema (Romantik, Komedi)
Oyuncular : Bergüzar Korel,Tolgahan Sayışman,Zeki Alasya
Yönetmen : Murat Şeker
Babası Mahmutpaşa’da esnaf olan Ali, yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Zengin bir müteahhit, alışveriş merkezi yapmak için hanı satın alınca, esnaf harekete geçer. Tek çare, Ali’nin müteahhitin kızı Gözde’yi baştan çıkarmasıdır.
____

King Kong – ATV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:20 (140 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera,Dram)
Oyuncular : Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody, Thomas Kretschmann
Yönetmen : Peter Jackson
İşine aşık ama başarıyı yakalayamamış film yapımcısı ve yönetmeni Carl Denham, sinema dünyasında kendini göstermek için yeni bir projenin peşine düşer. ‘Kafatası Adası’nda bir aksiyon filmi çekmek isteyen Denham; vodvillerde oyunculuk yapan güzel aktris Ann Darrow, dönemin jönü Bruce Baxter ve başarılı yazar Jack Driscoll’un de içinde bulunduğu ekibi adaya gitmeye ikna eder. Ekip, adaya türlü zorluklarla vardığında yapımcı, kamerasını alarak keşfe başlar. Ancak keşif, kısa süre sonra tehlikeli bir hal alır. Başrol oyuncusu güzel sarışın Darrow, yerliler tarafından kaçırılır. Adada ekibi bekleyen şeylerse yerlilerden çok daha tehlikeli yaratıklardır. Adeta tarih öncesinden gelmiş olan dinozorlar, hayvanlar ve inanılmaz boyutlardaki goril: King Kong… Gerilimli bir şekilde ilerleyen hikaye, King Kong’un Darrow’a duyduğu aşkla, eşi benzeri olmayan romantik bir hikayeye dönüşür.
____

Yedek Polisler – Kanal D Saat:22.15

Saat : 22:15 – 00:30 (135 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Komedi,Suç)
Oyuncular : Will Ferrell, Mark Wahlberg, Derek Jeter
Yönetmen : Adam McKay

7+ Şiddet-Korku

Christopher Danson ve P.K. Highsmith, New York Polis Departmanı’nın kahraman polisleridir. Herkesin hayran olduğu memurlar, ofisteki “diğer adamlar” olarak anılan ve masa başında evrak işlerini yürüten Allen Gamble ve Terry Holtz ile birlikte çalışmaktadır. Ancak Danson ve Highsmith, zorlu bir görevdeyken hayatını kaybeder. Diğer adamlar, Allen ve Terry ise bunu fırsat bilerek New York’un yeni kahraman polisleri olmak üzere harekete geçerler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up