Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Çarşı Pazar Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Erdem Yener, Ayhan Taş, Elif Nur Kerkük, İlker Aksum
Yönetmen : Muharrem Gülmez
Kahraman, geçimini aile büyüklerinden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. İyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman’ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul’dan gelmiştir ve Kahraman’ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Diğer yandan Kahraman’ın başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.
___

Maskeli Beşler Kıbrıs – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Peker Açıkalın, Şafak Sezer, Cengiz Küçükayvaz, Melih Ekener
Yönetmen : Murat Aslan
Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler, şanssız geçirdiği dönemlerden sonra suç işlememeye tövbe etmiş, ticaretle uğraşmaktadır. Ancak suç dünyasının önemli isimlerinden Rocky Selim kendilerine reddedilmesi güç bir teklifle gelir. Kıbrıs’ta bir kumarhaneyi soyacaklardır. Bir araya gelen ekip Kıbrıs’a hareket eder. Planlar ve soygun çabaları çeteyi komik süprizlerle karşı karşıya getirir.
___

Tarzan -TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)
Tür : Sinema (Animasyon, Macera,Dram)
Yönetmen : Reinhard Klooss
John Greystone ve karısı gizemli bir gök taşını inceledikleri sırada bir helikopter kazası geçirir ve hayatlarını kaybederler. Asıl adı John Clayton olan oğulları Tarzan, trajik olay sonrasında kendini uçsuz bucaksız bir ormanda bulur. Bir maymun sürüsü tarafından kendi yöntemlerince beslenen ve yetiştirilen Tarzan, uzun yıllar boyunca insan ırkıyla hiçbir iletişimi olmadan büyür. 10 yaşına geldiğinde ise yaşadığı ormanda hayatında gördüğü en güzel şey ve o zamana kadar gördüğü ilk insan olan Jane Porter ile karşılaşır. Babasının yaptığı bir keşif gezisine eşlik etmekte olan Jane, hayvanlar tarafından yetiştirilen Tarzan’ın derinlerinde yatan insancıl içgüdüleri ortaya çıkarır. Jane’e aşık olan Tarzan gerçek hayata dönmeye başladığında karşılaştığı durum ise korkunçtur. Ailesi bir uçak kazasında öldükten sonra aile şirketlerini ele geçiren Greystoke Energies’e karşı savaş açan Tarzan, hem evini hem de sevdiği kadını kazanmak için amansız bir mücadele başlatır.
___

Kod Adı: K.O.Z – TRT 1 Saat: 21.30

Yargı ve polis teşkilatındaki yapılanma; MİT Müsteşarının ifadeye çağrıldığı gece; Gezi olayları; 17 Aralık döneminde MİT tırlarına yapılan operasyonlar; 17 ve 25 Aralık operasyonlarıyla birlikte neyin hedeflendiği; savcı ve hâkimlerin imza attığı hukuk cinayetleri başta olmak üzere pek çok konu başlığı yer almaktadır.
____

Kız ve Kurt Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Fantastik, Korku,Gizem)
Oyuncular : Amanda Seyfried, Gary Oldman, Billy Burke, Shiloh Fernandez
Yönetmen : Catherine Hardwicke
Bir Ortaçağ kasabasında yaşayan Valerie, ailesinin ayarladığı bir evliliğin eşiğindedir. Fakat kalbini başka bir gence kaptırmıştır. Ablasının bir kurt adam tarafından öldürülmesi, olayları bambaşka bir boyuta taşır.

___

Ay Lav Yu – Show Tv Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:45 (165 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Politik)
Oyuncular : Fadik Sevin Atasoy, Sermiyan Midyat, Steve Guttenberg, Cahit Berkay
Yönetmen : Sermiyan Midyat

Tinne Köyü’nün muhtarı Yusuf Ağa, resmi olarak kaydı bulunmayan köyünü tanıtmak için devlet büyüklerine mektuplar yazmaktadır. Oğlu İbrahim’i de sırf bu amaç uğruna, okuyup büyüsün diye bir fakülte avlusuna bırakmıştır. Papaz Hana, İbrahim’i nüfusuna geçirmiş ve ona sahip çıkmıştır. İbrahim otuz yaşına geldiğinde Amerikalı aşkı Jessica’yla birlikte köye döner. Ancak Tinne köyü, İbrahim ve Amerikalı Jessica’nın vatanı olabilecek midir?
____

Sabit Kanca – TV Saat: 22.00ü

Saat : 22:00 – 23:00 (60 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : İsmail Baki Tuncer, Volkan Kantoğlu, Orhan Aydın,
Yönetmen : Alper Mestçi
Sabit Kanca, köpeği ile yaşayan bekar ve yalnız bir adamdır ama zekası zehir gibidir. Mahallede, her şeyi bilmesiyle ünlenen ve iyilerin dostu Kanca, zekasını ulusal bir kanalda yayınlanan bilgi yarışmasında ölçmek ve büyük ödülü almak için yola koyulur…
___

Vegas’ta Son Kaçamak – TV 8 Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:15 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi)
Oyuncular : Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman
Yönetmen : Jon Turteltaub
Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluk arkadaşıdır. Ekibin hızlı çapkını Billy evlenmeye karar verdiğinde, ona Last Vegas’ta bekarlığa veda partisi düzenlerler.
___

Ekim Fırtınası – Kanal D Saat: 22.15

Saat : 22:45 – 00:30 (105 dakika)
Tür : Sinema (Dram, Romantik,Gerilim)
Oyuncular : Patricia Clarkson, Scott Speedman, Tim Roth, Callum Keith Rennie
Yönetmen : Ruba Nadda
Helen Matthews, bir süre önce doktorluğu bırakmış, şehir hayatından uzak bir yerde bir kulübe evinde hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Ancak bir gece fırtınalı bir havada kulübesine gelen yaralı bir adama yardım etmesi ile bütün hayatı biranda alt üst olacaktır. Çünkü yaralı adamı öldürmeye çalışan katil geri gelecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up