Bu Akşam Televizyonda Neler Var?

TV'de Sinema

Düğün Dermek – Show TV Saat: 21.00

Sivas’ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail’in oğlu Tarık, bir gün yurt dışından çıkagelir. Önce her zamanki gibi memleket hasreti gibi görünse de bu ziyaretin altındaki esas neden çabuk ortaya çıkar: Tarık görevli olarak çalıştığı Letonya’da Monica adlı bir kızla beraberdir ve aynı ülkede çalışmak için tek yol evlenmeleridir. Kendisinin olurunu almaya gelen oğlunu düğünsüz evlendirmemeye kararlı olan İsmail, alelacele bir düğün telaşına girer. Ama çok hazırlıksız yakalanmıştır. Yine de ‘Ben oğluna düğün yapamadı dedirtmem!’ diyerek Tüpçü Fikret’i, Çetin’i ve köyün öğretmeni Saffet’i seferber ederek elde avuçta para yokken 10 gün içerisinde sazlı-sözlü bir düğün hazırlığı içerisine girer.

Norbit – Sinema TV Saat: 21.00

Çocukken Bay Wong tarafından evlat edinilmiş olan Norbit, normal bir adamdır. Sonunda Rasputia adında dev gibi bir kadınla evlenir. Diğer yandan Norbit’in çocukluk aşkı Kate, şehre gelir ve yetimhaneyi almak ister. Kate ile tekrar bir araya gelme hayalleri kuran Norbit, kızın da nişanlı olduğunu öğrenir. Buna rağmen işin peşini bırakmamaya kararlıdır.

Bükreş’in Doğusu – TV 2 Saat: 21.30

Devrimin 16. yılında Noel kutlamaları arifesinde, bir yerel televizyon kanalı gerçekten devrim olup olmadığıyla ilgili bir program hazırlayınca olaylar gelişir.

Kapı – Sinema TV Saat: 23.00

David’in hayatı, kızını bir kaza sonucu kaybetmesinin ardından ani bir viraj alır. O, kendini sorumlu tutarken, aynı zamanda karısı da onu suçlamaktadır. Çünkü olayın gerçekleştiği sırada, bir kadın ile beraberdir. Olayın üzerinden beş sene geçer. David, karşısına çıkan bir kelebeği takip eder. Kelebek onu bir tünele doğru götürür ve tünelden geçtiğinde, hayatında beş yıl geriye gider. Artık hatasını düzeltmek için bir şansı vardır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up