Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam televizyonda hangi filmler var, ne izlesem diyemler… TV’de sinema menüsünde dört film var. Filmlere ait bilgi ve fragmanlar aşağıda.

İşte 10 Temmuz 2017 televizyon filmleri

Baş Belası – FOX TV Saat: 20.00

Filmde her biri birbirinden farklı suçlardan dolayı hapse girmiş kişiler yer almaktadır. Her biri farklı bir karakterde olan ve birbirinden komik bu tipler aynı koğuşta kalmaktadır. Maç Erdem, korsan ürün satıcısı Settar, boyacı Nadir, kapkaççı Şahin gibi karakterlerin hapishane anıları ile başlıyor. Bu mahkumların hepsi birbirinden eğlenceli; ancak iş ortak bir iş yapmaya gelince neler oluyor? Hapishaneye yeni atanan güzeller güzeli ve oldukça çekici olan müdire hanım Kamuran yepyeni planlar yapmakta, değişik isteklerde bulunmaktadır. Kamuran Hanım bu koğuştan bir tiyatro oyunu çıkarmalarını isteyecektir. Bir anda ortak bir iş yapmak zorunda kalan ekip bir yandan Kamuran Hanım’ın gözüne girmeye çalışırken diğer yandan kendi sonlarını hazırladıklarının farkında bile değillerdir.

___

Hayat Öpücüğü – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 00:15 (255 dakika)

Metin, takıntıları yüzünden insanlarla iletişim kurmakta zorlanan ve yaşamını sürekli hastaneye bağımlı olarak sürdürmektedir. Metin ile yaşam dolu bir genç kadın olan hayat arasında kavgayla başlayan ilişki onun tüm hayatının değiştirmesine sebep olur. Maceradan ve hastalıklardan ölesiye korkan Metin, hayat sayesinde nefes almanın yalnızca hayatta kalmaktan fazlası olduğunu keşfedecektir.
____

Çember: Şehrin Günahları – Star TV Saat: 20.00

Belgrad ormanında göğsünden okla vurulmuş bir ceset bulunur.Olay yerine gelen Barış Başkomiser ve ekibi iki ay öncede aynı şekilde öldürülmüş başka birinin bulunması yüzünden bunun bir seri katilin işi olduğunu düşünür. Her ikisi cesedin elleri ve gözleri bağlanmış, kulak zarları patlatılmıştır. İki cesedinde ağzından Kuran-ı Kerim’in Beled süresine ait sureler çıkar.Ekip araştırmaya başladıkça iş başka boyutlara ulaşır. Ormanda bulunan üçüncü cesetle beraber Barış başkomiser ve ekibini zor saatler beklemektedir.

___
En Uzun Yüzyıl – TRT 1 Saat: 23.05

Aradan 138 yıl geçmesine rağmen hala konuşulan bir olay; Abdülaziz’in halli ve katli işleniyor. Proje, İstanbul’da bir çok tarihi mekanda çekildi. Abdülaziz hanın öldürülme sahnesi ise gerçek mekanında yani Abdülaziz’in öldürüldüğü Feriye Sarayı’nda çekildi.
____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up