Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

7 Kasım 2019 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Özgürlük Günü – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.30

Uzaylılar dünyayı istila eder. İnsanlığa net bir ültimatom verirler. Dünyanın kaderi, bir avuç insana bağlıdır.

Çakallarla Dans 4 – Star TV Saat: 20.00

Fikirtepe’nin has çocukları, Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet ekonomik sebeblerden dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde berber Hüseyin abi bizimkilerin karşısına çılgın bir planla gelir. Almanya’daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak ona, neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren dört kafadar Edirne’ye doğru yola koyulur.

Kurtlar Vadisi Vatan – TRT 1 Saat: 20.00

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat kollayan düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedir. Polat Alemdar ve ekibi, Türk milleti ile birlikte içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.

Kağıttan Uçaklar – TRT 2 Saat: 21.00

11 yaşında Avusturalya’lı bir çocuk olan Dylan’ın (Ed Oxenbould) önce Ulusal Kağıttan Uçak Şampiyonası’na, ardından da Japonya’da gerçekleştirilen Dünya Kağıttan Uçak Şampiyonası’na katılma çabasını konu alıyor.

Fantastik Canavarlar – Star TV Saat: 22.15

Gellert Grindelwald hapisten kaçar ve büyücüleri büyü yeteneği olmayan her şeyin üstüne çıkarmak için yandaş toplamaya başlar. Onu durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın arkadaşı olarak gördüğü büyücü Albus Dumbledore’dur. Ancak Dumbledore’un, daha önce Grindelwald’a engel olan eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım alması gerekecektir. Bu macera Newt ile Amerikalı dostları Tina, Queenie ve Jacob’ı yeniden bir araya getirir fakat Newt’un görevi, giderek tehlikeli ve bölünmüş bir hâl alan büyücülük dünyasında yeni tehlikelerle karşılaşacak olan dostlarının bağlılıklarını test edecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up