Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

20 Ekim 2019 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Madalyon – Beyaz TV Saat: 19.30

Eddie, Çinli göçmen bir polistir. Bir kaza sonucu hayata gözlerini yumduktan sonra, süper güçlere sahip bir hayalet olarak geri döner. Onu hayata döndüren, gizemli gücü olan bir madalyondur. Interpol ajanı Nicole ve sakar ortağı Watson, madalyonun sırrını araştırmaya başlar. Aynı zamanda bu gücü elde etmeye çalışan Snakehead’i durdurmaya çalışırlarken kendilerini uluslararası bir kaçakçılık şebekesinin peşinde bulurlar.

Otoban – Star TV Saat: 20.00 ve 21.45

Casey, Almanya’da yaşayan bir Amerikalı’dır. Bir dönem uyuşturucu taciri Geran için çalışmıştır. Casey, bir gece Geran’ın barlarından birinde Juliette isimli bir Amerikalı kız ile tanışır ve ona aşık olur. Bir soygun sırasında Casey, kendini mafya lideri Hagen’de kaçarken bulur. Kız arkadaşını Hagen’den korumak isteyen Casey, eski patronu Gran’dan yardım istemek zorunda kalır. Casey, çok geç olmadan Juliette’i kurtarmak zorundadır.

Yıldızlara Geçit: Gerçeğin Sandığı – Beyaz TV Saat: 21.15

Ori’ler ile savaşan ekip için onları yenmenin tek bir yolu vardır. O da gizli bir hazinedir…

Altına Hücum – TRT 2 Saat: 21.30

Altına Hücum, altın aramak için yola koyulan bir adamın hikayesini anlatıyor. Altın aramak için Klondike altın madenleri bölgesine giden ‘The Tramp’, burada çeşitli insanlık dramıyla ve zorluklarla karşılaşır. Kötü hava koşulları nedeniyle bir kulübede başka bir altın arayıcısı ve kaçak bir mahkumla yolları kesişen Şarlo kısa zamanda trajik olaylara şahit olur. Bu esnada insanoğlunun hırslı ve maddi yönlerini hayretle keşfeden Şarlo, sonunda altın madenleri bölgesine eriştiğinde artık bir maden işçisi olmak istemediğine karar verir. Fakat macera bununla sınırlı değildir.

Konuk – Kanal D Saat: 23.45

Kısa süre önce oğullarını kaybeden Peterson ailesi, büyük kayıplarının yasını tutmaktadır. Bir gün kapıları çalınır ve oğullarının arkadaşı olduğunu iddia eden genç ve kibar bir adam, bir süreliğine misafirleri olmak ister. Başta her şey yolunda gitse de zamanla yaşanan kaza ve ölümler, ailenin hayatını tamamen kabusa çevirecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up