Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var ?

TV'de Sinema

25 Temmuz 2019 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Vahşi Vahşi Batı – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 23.30

Amerikan hükümeti psikopat bir adam olan Arliss Loveless tarafından tehdit edilince adaleti sağlamak için ajanlar harekete geçer.

Ölümcül Oyun – Show TV Saat: 20.00

Genç çift Tom ve Anna borç batağına saplanır. Çift, tam ümidini kaybetmek üzereyken cinayete kurban giden kiracılarının evinde hatırı sayılır miktarda para bulur. Tom ve Anna, bunu iyi bir fırsat olarak görür, ancak para onları hedef haline getirecektir.

Bamsı Beyrek – TV8 Saat: 20.00

Yıllar evvel, Oğuz Beyleri bir aradayken Büre Han oğlu olmadığı için içlenir. Beyler, Büre’nin oğlu olması için dua eder. Bayındır Han da bir kız çocuk istediğini söyler. Bunun üzerine Beyler, onun da kızı olması için dua ederler. Çok mutlu olan Bayındır Han, eğer duaları kabul olur da bir kız evlada olursa onu Büre’nin oğluna vereceğini söyler. Böylece Bamsı ve Banu Çiçek’in beşikleri kertilir. Aradan geçen 20 yılın sonunda bu iki genç karşılaşırlar. Birbirlerine aşık olan Bamsı ve Banu Çiçek evlenmeye karar verirler. Fakat, Bamsı’nın kıskanç arkadaşı Yaltacık’ın genç çiftin mutluluğunu perdeleyecek sinsi planları vardır.

Düşman – TRT 2 Saat: 21.00

Üniversitede tarih dersleri veren Adam, okul ve ev arasında gidip gelen monoton hayatına en azından bir kız arkadaş sığdırmayı başarmıştır. Bir gün bir arkadaşının tavsiyesi üzerine bir film izler ve o filmde kendisine çok benzeyen birisini görerek, bu oyuncunun peşine düşer. Adam artık, kendisine ikizi kadar benzeyen Anthony’nin de hayatının bir parçasıdır, tabii Anthony de onunkinin.

Uzaydan Gelen Felaket – Beyaz TV Saat: 21.30

Dünya’nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelirler. Fakat bir şeyler ters gider ve Dünya’yı korumak için yapılan sistem ona saldırmaya başlar. Dünya çapında bir jeostrome yaklaşmaktadır ve dünyadaki her şeyi silip süpürmeden önce bir çözüm yolu bulunmazsa her şey yok olacaktır…

Dargın Kuzenler – TV8 Saat: 22.15

Bir sebepten senelerdir dargın olan dört kuzen; Seyfettin, Şinasi, Habibe ve Rüknettin, ölüm döşeğindeki dedelerinin son arzusu üzerine bir araya gelir. Ancak asıl niyetleri, dedelerinin yıllardır namını duydukları definesine konmaktır. Ölüm döşeğindeki dedeleri ise onlara definenin yerini gösteren bir harita verir. Dedelerinin vefatından sonra harita için kavgaya tutuşan kuzenler, harita dörde bölününce çareyi defineyi bulana kadar birlikte hareket etmekte bulurlar. Ne var ki definenin kasabaya yakın bir hapishanenin içinde olduğu ortaya çıkar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up