Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

25 Haziran 2019 Salı akşamı televizyon filmleri.

Dünyadan Sonra – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.30

Sene 3028… Enerji formunda uzaylılar olan Drejler, Dünya’yı yok ederler. İnsanlığın son kalan üyeleri, yüzlerce uzay gemisi ile dünyadan kaçarlar. Kaçanlardan biri de babasının ona vermis olduğu özel yüzüğü takan Cale adında bir gençtir. 15 yıl sonra Cale, ortadan kaybolduğu için babasından nefret eden ve zor şartlarda hayatta kalmaya çalışan bir adamdır. Ancak Joseph Korso adında bir Kaptan Cale’ye ulaşır ve bir Titan’ın yeni bir dünya inşa etmek için çalıştığını, onun da yardımının gerektiğini anlatır. Drejler ise çoktan bu Titan’ın peşine düşmüştür.

Kayıp İnci – Show TV Saat: 20.00

İdealist bir gazeteci olan Cemal, yaptığı bir haber nedeniyle çalıştığı gazeteden kovulur. Elinde çayı ve simidiyle başı boş gezinirken parkta çok güzel bir genç kızla karşılaşır. Bu sessiz ve tuhaf kız aniden bayılır. Hastanede kızın açlıktan bayıldığını öğrenen Cemal, ona yardım etmeye karar verir. Kız İstanbul’a birkaç gün önce gelmiş, otobüsten iner inmez her şeyini çaldırmış, açlık ve yorgunluktan bitkin düşmüştür. Genç kız kendisini büyütenlerin gerçek ailesi olmadığını öğrenmiş, üvey annesi ölmeden önce ona bazı ipuçları vererek gerçek ailesinin İstanbul’da yaşadığını söylemiştir. Cemal tüm araştırmalarına rağmen kızın geçmişi hakkında bir ipucu bulamaz.

Badem Şekeri 2 – FOX TV Saat: 20.00

Ayşe’nin halasını iyileştirdikten sonra ünü herkese yayılan Doktor Mehmet ile Ayşe’nin aşkı gün yüzüne çıkmaya başlayacak. Civar köylerin okumuş, görmüş ağası Ziver Bey’in de gönlünü Ayşe’ye kaptırması, Mehmet’i Ziver Bey için dişli bir rakibe dönüştürecek. Delice Köyü’nün muhtarı Bahri’nin de yardımıyla Ziver Bey, Doktor Şeker’e nam-ı diğer Badem Şekeri’ne çok büyük bir oyun oynayacak.

Fil Şarkısı – TRT 2 Saat: 21.30

Akıl hastanesinde tedavi gören bir hastaya bakan doktorun kaybolması ile başlayan olaylar zincirinde konuya dahil olan bir psikiyatrist olan Dr. Green’in hastası Michael ile arasında karmaşık bir kedi fare oyunu başlayacaktır. Oldukça kurnaz olan akıl hastası Micheal’in sorduğu soruların cazibesine kapılan psikiyatrist kendini beklemediği durumların içinde bulacaktır..

Benden Bu Kadar – FOX TV Saat: 22.30

Beş yıllık evliliği boyunca heyecanını hiç kaybetmemiş olan Mesut, karısı Pınar’a ilk günkü kadar aşıktır. Karısının ısrarı üzerine kendisini bir yarışmanın içinde bulan Mesut, başına geleceklerden habersiz, kendi sonunu kendi elleriyle hazırladığından bihaberdir. Yarışmada istediği sonucu alamayan inatçı, tuttuğunu koparan bir karaktere sahip olan Pınar, bu özelliği yüzünden evliliğini bile bitirme noktasına getirip kendini eşiyle beraber bir anda boşanmanın eşiğinde bulur. Küçük bir tartışmanın, katlanarak büyük bir kavgaya dönüştüğüne ve inadın mutlu bir evliliği nasıl boşanmaya kadar götürebildiğine tanık olacaksınız.

Suç Ortağı – Kanal D Saat: 22.45

Hırsız ve aynı zamanda aile babası olan Will Montgomery, ortakları Vincent, Riley ve Holt ile 10 milyon dolar çalar. Kaçarken Vincent ile tartışır ve ortakları Will’i geride bırakır. FBI tarafından yakalanan Will, geride delil bırakmamak için 10 milyon doları da yakar. Olayın üzerinden 8 yıl geçer ve Will hapisten çıkar. Ancak kısa süre sonra Vincent arar ve kızı Alison’ı kaçırdığını, parayı vermezse onu öldüreceğini söyler. Şimdi Will’in kızını kurtarmak için hızlı hareket etmesi ve kusursuz bir plan yapması gerekmektedir.

Entrika – Kanal D Saat: 22.45

Başarılı iş adamı Robert Miller, ailesiyle mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak bir dizi aksilik sonrası, işiyle ve özel hayatıyla ilgili sırlar, bu mutlu yaşamını tehdit edecek ve her şey alt üst olacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up