Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

13 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Ölüm Hattı – Beyaz TV Saat: 19.30

Bilinmeyen numaradan gelen bir arama ile yabancı bir ses yardım ister. Kendini hiç tanımadığı insanların hayatını kurtarmaya çalışırken bulan adamı ölümcü bir takip beklemektedir.

Geride Kalanlar – Beyaz TV Saat: 21.15

Dünya kaos ve yıkıma sürüklenirken bir anda milyonlarca insan yeryüzünden sonsuza kadar silinir. Bu devasa yıkımdan kurtulmayı başaran ancak bir avuç insan vardır.

Dheepan – TRT 2 Saat: 21.30

Sri Lankalı Tamil savaşçının öyküsünü perdeye taşıyan filmin yönetmen koltuğunda Jacques Audiard oturuyor. İşi gücü bir kenara bırakıp Paris’in hamiliğini üstlenen ve adalet dağıtıcılığına soyunan ilginç bir karaktere ev sahipliği yapan filmin başrollerini ise Vincent Rottiers ve Marc Zinga paylaşıyor. Sri Lanka’da sona eren iç savaştan kaçabilmek için Dheepan, bir kadın ve bir kız çocuğuyla bir aileymiş gibi davranarak mülteci olarak Fransa’ya gider. Paris dışında bir toplu konuta yerleştirilen üçlü, bir yandan göçmen olarak kültür çatışmasını aşmaya çalışırken bir yandan da gündelik şiddetle ve ailevi”meselelerle uğraşmak zorunda kalacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up