Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

12 Mayıs 2019 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti 2 – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.30

Efsanenin son filminde heyecan doruğa çıkıyor. Bella and Edward’ın kızı Renesmee doğduktan sonra, Cullen’lar Renesmee’yi ve tüm aileyi Volturi ile karşı karşıya getirecek bir yanlıştan korumak için diğer vampir klanlarını bir araya getirme çabasına girerler.

Düğüm Salonu – Show TV Saat: 20.00 ve 22.00

Tamamen farklı hayatlar kurmanın eşiğine gelmiş iki eski sevgili, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir… Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez; iki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır.

Para Avcısı – TV 2 Saat: 21.30

Jordan, işsiz kalmış bir borsacıdır. Çaresiz kalınca küçük bir şirkette işe başlar ve kısa sürede büyük bir servet kazanır. Yatırımcıları aldatarak yasadışı yöntemle kazandığı para, zamanla Jordan’ı uyuşturucu ve kadın bağımlısı bir adam haline getirir. Ancak bu hızlı çıkışın, ağır bir düşüşü olabileceğini hiç hesaba katmamıştır.

Mutlu Lazzaro – TRT 2 Saat: 21.30

İyi niyetli ve saf Lazzaro, kendisi için değerli olan genç ve şımarık arkadaşı Tancredi aracılığıyla ilk başta oyun gibi görünen bir ‘adam kaçırma’ olayını kabul eder. Ancak Tancredi için bu bir oyun değildir, adeta zamanın durmuş olduğu köyü ve Lazzaro’yu ateşe atmaktan çekinmez. Polisler işin içine dahil oldunca Tancredi, diğer köylülerle boşaltılan köyden şehre akın ederken Lazzaro kaçmak zorunda kalır. Yıllar geçer ve hala eskisi gibi olan Lazzaro, Tancredi’yi aramak için kendisine göre çok kirli kalan şehre gitmeye karar verir.

Çağrı – Kanal 7 Saat: 22.00

M.S. 571 yılında Mekke’de doğan Hz. Muhammed, 40 yaşına kadar çevresinde sevilen ve güvenilir bir kişi olarak saygı görür. 40 yaşında iken Allah tarafından peygamberlikle görevlendirilir. Çağrı, Hz. Muhammed’in Hayatı da bu dönemden itibaren başlıyor. İslam’ın şartlarının Hz. Muhammed’e iletilmesi ve ilahi çağrının insanlara bildirilmeye başlanmasıyla insanlık ve dünya tarihini de derinden etkileyecek yeni bir döneme girilir. Filmde, İslam tarihinde peygamberin amcası Hz. Hamza’nın Müslümanlığı yaymak için verdiği mücadele de işleniyor.

İntikam Benim – Star TV Saat: 23.45

Victor, ailesinin ölümüne neden olan çete lideri Alphonse için çalışmaktadır. Tek bir amacı vardır, o da hayatını mahveden adamdan intikam almak… Bir süre sonra güzel komşusu Beatrice ile yakınlaşır. Victor’ın sırrını öğrenen genç kadın, durumu kendi çıkarları için kullanmaya başlar. Aralarında oluşan tutku ve kurulan işbirliği ile korkunç bir intikam planı hazırlayan çift, kendilerini bir ölüm kalım oyununun içinde bulurlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up