Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

30 Nisan 2019 Salı akşamı televizyon filmleri.

Gizli Hedef – Beyaz TV Saat: 19.30

Ailesiyle İspanya’ya tekne seyahatine giden Will, yüzmeden döndüğünde tekneyi bomboş bulur. Ailesinin ajanlar tarafından kaçırıldığını öğrenir ve onları bulmak için harekete geçer. Bulduğu ipuçları sonunda onu gizemli bir çantaya götürecektir.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden – Star TV Saat: 20.00

Stockman ile Shredder bir ışınlanma deneyi üzerinde çalışırlarken kötücül bir beyin olan Krang’le karşılaşırlar. Krang ve aptal yardımcıları Bebop ile Rocksteady de dünyaya ışınlanırlar. Kaplumbağaların düşmanı Shredder artık yalnız değildir.

Ay Lav Yu – Show TV Saat: 20.00

Tinne Köyü’nün muhtarı Yusuf Ağa, resmi olarak kaydı bulunmayan köyünü tanıtmak için devlet büyüklerine mektuplar yazmaktadır. Oğlu İbrahim’i de sırf bu amaç uğruna, okuyup büyüsün diye bir fakülte avlusuna bırakmıştır. Papaz Hana, İbrahim’i nüfusuna geçirmiş ve ona sahip çıkmıştır. İbrahim otuz yaşına geldiğinde Amerikalı aşkı Jessica’yla birlikte köye döner. Ancak Tinne köyü, İbrahim ve Amerikalı Jessica’nın vatanı olabilecek midir?

Jado – TRT 2 Saat: 21.00

Komedi türündeki film, aşçı iki kardeşin lezzet peşindeki mücadelesini anlatıyor.

Tutku Günlükleri – Beyaz TV Saat: 21.15

1950’li yıllarda serbest gazetecilik yapan Paul Kemp, New York’taki hayatını bırakarak, küçük bir gazetede çalışmak için Porto Rico’ya gider. Gazetede çalışan Amerikalıların iç yüzlerini kısa bir sürede keşfeder. Kemp, çevresini saran öz yıkıma meyilli bu gruptan uzak durmaya ve kendisini korumaya çalışmaktadır.

Demir Yumruk – Show TV Saat: 20.00

Efsanevi Roberto Duran ve antrenörü Ray Arcel’in, birbirlerinin hayatlarını nasıl değiştirdikleri konu ediliyor. 1964’ten 1983’e kadar boksun altın çağında geçen film, Duran’in Sugar Ray Leonard’la olan meşhur rekabetinin gerçek hikayesini anlatıyor.

Sen Sağ Ben Selamet – Star TV Saat: 22.15

Cezaevinden tahliyesine iki gün kalan Selamet ile müebbet cezası olan koğuş arkadaşı Sansar, aynı yolun yolcularıdır. Sansar’ı, Sivas Kapalı Cezaevi’ne götürecek nakil aracı, Selamet’i de memleketine bırakacaktır. Bu yolun karşı yönden gelen bir başka yolcusu daha vardır; Goril Behlül… Araçlarının çarpışmasından sonra başlarından macera dolu komik olaylar geçecektir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up