Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

27 Nisan 2019 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Suikastçı – Beyaz TV Saat: 19.30

FBI ajanı Jack Crawford, ortağının Asya yeraltı dünyasının en vahşi suikastçilerinden biri tarafından öldürülmesinin intikamını almaya yemin eder. Fakat karşısındaki adam hiç de yabana atılacak biri değildir. Jack’in tüm çabalarına rağmen kötü şöhretli Rogue, izini kaybettirir ve üç yıl boyunca ortadan kaybolur. Üç yıl sonra ise çok daha büyük bir kapışmanın arifesinde yeniden ortaya çıkacaktır. Çin mafya lideri Chang ve Japon Yakuza patronu Shiro arasında kanlı bir savaş başlamak üzere iken tam bu çatışmanın ortasında Rogue’un kaybolan izi yeniden ortaya çıkar. İntikam yeminini üç yıl boyunca canlı tutmuş olan Jack ise bu fırsatı kaçırmayacaktır.

Hep Yek – TV 2 Saat: 20.15

Bir mafya babasının oğlu olan Cevat, sevdiği kızı kaçırmaya karar verir ve bunun için de adamlarından Ziya’yı görevlendirir. Ziya kadını kaçırır fakat Cevat’a götürme işini adamı Şahin’e verir. Şahin de yolda başka adamlar ile karşılaşır ve kadını kaybeder. Bunun üzerine Şahin Ziya’ya Ziya da Cevat’a hesap verme korkusu ile kendilerini bir maceranın içinde bulurlar.

Göç Mevsimi – TRT 2 Saat: 21.30

Rapayet, aile kurma hayalleri kuran genç bir adamdır. O, köklü bir ailenin kızı ile evlenmek istemektedir, fakat öncelikle başlık parası için gereken parayı bulması gerekmektedir. Güçlü bir adam olma arzusunda olan Rapayet, para kazanmak için en yakın arkadaşı Moises ile birlikte uyuşturucu kaçakçılığı işine girer. Bağlı bulundukları kabilenin önde gelen isimlerinden olan Ursula ise, onların bu işe karışmasını istememektedir. Ancak onlar kimseyi dinlemeyip işe koyulurlar ve kısa sürede düşlediklerinde de çok para kazanırlar. Artık onlar, hayal edemeyecekleri kadar zengindir. Ne var ki bu kazanç, beraberinde hırs ve açgözlülüğü de getirmiştir. Gittikçe geleneklerinin ve aile bağlarının zedelenmesine neden olan Rapayet, şerefin en değerli kazanç olduğunun farkına varıp, ailesini korumak çalışır. Ancak ne yaparsan yapsın kendisini borcun kan ile ödendiği bir çatışmadan uzak tutamaz.

Ronin – Beyaz TV Saat: 21.30

Sıkı korunan belgeleri bile ele geçirmesiyle tanınan Sam, uluslararası gizli paralı askerlerden oluşan ekibiyle çalışmaktadır. Bu askerlere ‘Ronin’ adı verilmektedir. Soğuk savaşın bittiği dönemlerde Sam ve ekibi, son derece tehlikeli bir görev için toplanır. İrlandalı organizatör Deidre’nin bir araya getirdiği bu ekibin görevi, çok gizli ve önemli bilgiler içeren bir çantayı çalmaktır. İlk bakışta kolay görünen bu görev, aynı ödülün peşinde olan diğer yeraltı örgütlerinin de işe karışmasıyla çok zor bir hal alır. Bu işi bitirebilmek için eski CIA ajanı Sam’in liderliğindeki grubun daha önce hiç yapmadığı bir şey yapması gerekmektedir. Birbirlerine güvenmek… Ancak Cannes’dan Nice’e kadar uzanan bu kovalamacanın içinde ihanetler ve sürprizler kaçınılmazdır.

Ölümüne Takip – Show TV Saat: 23.30

Yaşamak için farklı bir gezegen arayan bir grup insan, çok çorak bir toprağa düşer ve bir kaza geçirir. Bu çorak topraklarda yalnız değildirler. Onları, kana susamış uzaylılar ve mistik-akoliptik savaşçılar bekliyordur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up