Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

16 Nisan 2019 Salı akşamı televizyon filmleri.

Çevik Kuvvet – Beyaz TV Saat: 19.30

Efsanevi dedektif müfettişi Jack Regan ve sadık ortağı George Carter, modern yeraltı dünyasında yasaları uygulamaya çalışan iki savaşçıdır. Silahlı ve tehlikeli Flying Squad’ın kendi yöntemleri vardır. Planlanan bir banka soygunu ve eski düşmanının Londra suç dünyasında yeniden ortaya çıkması üzerine, Regan elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

Mösyö Verdoux – TRT 2 Saat: 20.00

Hanri Verdoux işi gereği çok seyahat ediyordu. Onun işi zengin ve yalnız kadınları baştan çıkarıp, kalplerini ve banka cüzdanlarını ele geçirdikten sonra, yeni bir kadına geçmeden önce öldürmekti. Charles Chaplin, alışık olduğumuz o neşeli karakterin dışına çıkarak, sakat karısı ve çocuğuna daha iyi bir hayat sağlamak için cinayetler işleyen bir aile babası ile tersdüz oluyor. Burada ölümsüz Tramp karakteri oldukça az pay sahibi, fakat yine de titiz ve çıtkırıldım tavırları espritüel anlamda eksik olmuyor.

Düğün Dernek 2: Sünnet – Star TV Saat: 20.00 ve 22.15

İlk filmde İsmail’in oğlunun düğünü için toplanan ekip, bu kez de İsmail’in torunu Matias’ın sünnet töreni için kolları sıvıyor. Ancak bir sorun vardır, Matias’ın Letonyalı annesinin ailesi, sünnete kesinlikle karşı çıkmaktadır. Bu nedenle ekip bir plan yapar, Matias’ı Sivas’a getirtip bir toplu sünnet esnasında gizlice sünnet ettirmeye çalışacaklardır. Bütün bu maceralar esnasında Tüpçü Fikret de Sivas Otel’de çalışan Leyla’ya aşkını ilan etmenin yollarını arayacaktır.

Aile Arasında – Show TV Saat: 20.00

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır ve komşu olurlar. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı zengin bir ailenin oğluyla evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür.

Seni Seviyorum New York – Beyaz TV Saat: 21.30

New York’un beş farklı yerinde yaşanan birbirinden farklı aşk hikayeleri…

Hırsız Var – Show TV Saat: 22.45

Mafya babası Ekrem Uçar, hapisten çıkar. Ceren Serdar, Ekrem’in eski sevgilisidir ve onun dışarı çıkmasıyla paniğe kapılır. Magazin muhabirine yaptığı bir açıklama ise işleri karıştırır. Ekrem, Ceren’in peşine düşer. Ceren, modacı Seçkin’in defilesinin baş mankenidir. Seçkin, ablasının finansörlüğünde görkemli bir defile hazırlamıştır. Ceren, defilenin finalinde podyuma çıkar, Ekrem’in gelmesiyle ortalık karışır. Bu sırada, Almanya’da yaşayan profesyonel soyguncu ve arkadaşı, defilenin olduğu otelden değerli tabloları çalmaktadır. Çıkışta, bir ambulansla kaçarlarken, Ekrem’den kaçan Ceren ve onun peşindeki Seçkin de ambulansa binerler. Peşlerinde Ekrem, Ekrem’in peşinde mafya, bir yandan polis, öteki yanda Seçkin ve çalınan tabloların peşindeki ablası ile büyük bir karmaşa ve kovalamaca başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up