Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

23 Mart 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Son Hava Bükücü – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 23.30

Dünya; Ateş, Su, Toprak ve Hava krallıklarına bölünmüştür. Bu krallıklar, dört elemente de hükmedebilen hava bükücüsü Avatar’ın hakimiyetinde huzur içinde yaşamaktadır. Genç Avatar, bir gün aniden ortadan kaybolunca Ateş ulusu saldırıya geçer ve diğer krallıkları ele geçirir. Aradan 100 yıl geçmiştir ve Ateş ulusunun zulmü devam etmektedir. Tam bu sırada herkesin ümidini kestiği kurtarıcı Avatar yeniden ortaya çıkar. Fakat bu tecrübesiz Avatar’ın Ateş ulusunu alt edebilmek için diğer üç elementi bükmeyi öğrenmesi gerekmektedir.

Kar – TRT 2 Saat: 21.30

Yugoslavya’yı paramparça eden, kardeşi kardeşe düşman eden iç savaş sona ermiş, yaralar yavaş yavaaş sarılmaya başlamıştır. 1997 Bosna’sında Slavno adında savaşta zarar görmüş bir köyde yaşayan bir grup insansa daha henüz savaşın şokunu atlatamamıştır. Aileleri öldürülen ve cesetleri hiçbir zaman bulunamayan bu insanlar, düş gücü kuvvetli bireylerdir. Sevdiklerinin yine de var olduğu çok özel bir dünya yaratmışlardır kendilerine. Köylerini farkında olmadan bir hayal dünyasına çevirmişlerdir. Bir yandan kar tehdidi yaklaşırken, Alma adlı genç kadın hayatta kalabilecekleri hatta zengin olabilecekleri bir yol bulduğunu düşünür. Bu arada ansızın ortaya çıkan iki iş adamı da işleri daha da karıştıracaktır. Aida Begic’in ilk uzun metraj filmi olan Kar, Cannes Film Festivali’nden de ödülle dönmüştür.

Romeo Ölmeli – Beyaz TV Saat: 21.30

Acımasız geleneklere sıkı sıkıya bağlı iki büyük aile, amansız bir savaşın içindedir. Siyahi ve Asyalı çeteler, Oakland’ın karanlık dünyasının kontrolünü ele geçirmek için müthiş bir savaş vermektedir. Asyalı çetenin başında Po adında acımasız bir lider vardır. Po’nun öldürüldüğü haberi, eski bir polis olan ve o sırada Hong Kong’da bir hapishanede tutuklu bulunan büyük kardeşi Han’a ulaşır. Han, hapisten kaçarak Amerika’ya gelir ve kardeşinin ölümüyle birlikte mezara götürdüğü sırlarının ve onun ölümünden sorumlu olanların peşine düşer.

Suç Ortağı – TV 2 Saat: 22.30

Will Montgomery yanlış giden bir silahlı soygundan sonra yakalanıp 8 yıl hapse mahkum edilen usta bir hırsızdır. Hapisten çıkan Will suç geçmişini arkasında bırakmaya ve kendisinden iyice uzaklaşmış kızı Allison’la ilişkisini düzeltmeye kararlıdır. FBI ve eski iş arkadaşları 8 yıl önceki silahlı soygundan çalınan 10 milyon doları Will’in sakladığını düşünmektedir. Will’in eski ortağı Vincent Allison’ı kaçırır ve 10 milyon doları fidye olarak ister. Will’in 10 milyon dolarlık fidyeyi bulması için sadece bir günü vardır. Ancak FBI ve eski dostlarının aksine soygundan çalınan para onda değildir. Bu nedenle içgüdülerine ve eski ortağı Riley’e güvenmek zorundadır. Riley ile beraber çok geç olmadan kızını kurtarmak için son bir soygun yapacaklardır.

Cehennem Melekleri 2  – Star TV Saat: 23.45

Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Expendables’ın plânları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain tarafından öldürülür. Expendables, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkar.

Orta Direk Şaban – Kanal 7 Saat: 23.45

Bir fabrikada memur olan Şaban, aynı fabrikada sekreter olarak çalışan Bahar’a aşıktır. Bahar, ünlü bir petrol zengininin verdiği bursla bir yandan da üniversiteye gitmektedir. Gönlünü de yakışıklı sporcu Erkan’a kaptırmıştır. Zengin petrolcü ölmeden önce bütün mirasını Bahar’a bırakır. Tabi bunu duyan gangsterler boş durmaz ve Bahar’ı kaçırırlar. Onu kurtarmak için çaba gösteren tek kişi ise sevgilisi Erkan değil, ortadirek Şaban’dır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up