Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

3 Mart 2019 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Kara Düzen – Beyaz TV Saat: 19.30

Whitey Bulger’ın gerçek öyküsüne dayanan filmde, senatörün kardeşi olan gangster Whitey, Boston’da İtalyan mafyasını çökertmek için FBI’a muhbirlik yapmaktadır. Fakat işler ters gidince kontrolden çıkar ve ABD’nin en azılı suçlusu haline gelir.

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç – ATV Saat: 20.00

Bilim adamı Will Rodman, alzheimer hastalarını iyileştirmek için yeni bir tedavi yöntemi üzerinde çalışmaktadır. Ürettiği ilacı bir maymun üzerinde test eder ve işe yaradığını görür. Ancak aniden vahşileşen maymun, ilacın yan etkisi altında olduğu düşünülerek öldürülür. Will, olayın hemen ardından maymunun doğurduğunu ve yavrusunu korumak içgüdüsü ile saldırganlaştığını anlar. Adını Ceasar koyduğu yavru maymunu evine götürerek ona bakmaya başlar. Fakat ileride Ceasar’ın maymunlar arasında büyük bir ayaklanma başlatarak dünyayı sonsuza dek değiştireceği aklından bile geçmemektedir.

Unutulmuş Topraklar – Beyaz TV Saat: 21.45

Bermuda Şeytan Üçgeni’ndeki gizemli ada Caprona’da bir gemi kazası meydana gelir. Adadan kaçma mücadelesi veren mürettebatın karşısına, bu unutulmuş topraklarda inanamayacakları bir şey çıkar. Artık mücadeleleri insan yiyen dinozorlarla çok daha zorlu bir hal almıştır.

X-Men 2 – ATV Saat: 22.05

Styker isimli kötü niyetli bir varlık, şehrin ve insanlığın düzenine çomak sokmak üzere güç toplamaktadır. Büyük bir kaosu beraberinde getirmeyi amaçlayan William Styker, müthiş bir şekilde organize olmaktadır. Alışılmışın dışındaki süper güçleriyle çevresine korku yaymaya başlayan Styker’ın karşısına dikilebilecek tek ekip ise Profesör Charles Xavier’in üstün mutant’lardan oluşan ekibidir. Magneto ise onlara yardım etmeye hazır bir biçimde beklemektedir. Mutant’lar arasında ayrı bir öneme sahip olan Wolverine, kendi geçmişini aramak üzere bir yolculuğa çıkmanın eşiğindedir.

Çok Uzak Fazla Yakın – TV 2 Saat: 22.30

İki üniversiteli gencin tanışmalarının ardından yaşadıkları büyük aşkları ve iniş çıkışlar…

Manda Yuvası – Kanal D Saat: 22.30

Ev v iş yaşamından sıkılan ve kaçacak yer arayan Aşur bir gün, internet üzerinden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur ve uygulamayı açtığında babadan kalma, terk edilmiş evlerinde başka birinin yaşadığını fark eder. Aşur yine evde tartışmaların yaşandığı bir gün, köye dönmeye ve evini kontrol etmeye karar verir. Köye vardığında evinde yaşayan kişinin Greenpeace üyesi olan Vedat adında biri olduğunu öğrenir. Başta aralarında tartışmalar yaşansa da zamanla köylerini bekleyen HES tehhdidi ve çevre sorunlarıyla yüzleşmeye, buna karşı tüm köylü birleşmeye karar verirler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up