Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

28 Şubat 2019 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Sekiz Bacaklı Canavarlar – Beyaz TV Saat: 19.30

Arizona’nın küçük bir kasabasında şerif olan Sam Parker, bir taraftan kasabanın sorunları ile uğraşırken diğer yandan da iki genç çocuğunun problemlerine göğüs germektedir. Öbür taraftan maden mühendisi olarak çalışan Chris McCormack, madende para karşılığı toksik maddeleri saklamaktadır. Bu varillerden birinin taşıma esnasında düşmesi sonucu kimyasal maddeler çevredeki gölete yayılır. Buradan da örümceklere geçmesi sonucu boyutları arabaların boylarını aşan devasa örümcekler oluşur. Kasabanın sakinleri, hayatlarını ve yaşadıkları bölgeyi kurtarmak için bu örümceklere karşı amansız bir mücadeleye başlarlar.

Kaçış Planı 2 – Kanal D Saat: 19.45

Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Ama takım üyelerinden biri Hades olarak bilinen bilgisayarlı tekno-terör savaş-labirentinde kaybolduğunda, Breslin ile Trent DeRosa ile birlikte, dünyanın en iyi gizli hapishanesine girme, kaçırılan takımı serbest bırakma ve onları canlı halde geri getirmenin bir yolunu bulmalıdır.

Çakallarla Dans 4 – TV 8 Saat: 20.00

Fikirtepe’nin has çocukları, Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet ekonomik sebeblerden dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde berber Hüseyin abi bizimkilerin karşısına çılgın bir planla gelir. Almanya’daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak ona, neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren dört kafadar Edirne’ye doğru yola koyulur.

Kurt Kapanı 2 – Beyaz TV Saat: 21.30

Seri katil Mick Taylor’ın bu seferki kurbanları çölde seyahat eden iki turisttir. Mick, acımasız katliamlarına devam eder.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up