Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda hangi filmler var, diyenler, TV’de sinema menüsünde bu akşam 3 film sizleri bekliyor.

İşte 22 Nisan Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Kayıp Elmas – TV 2 Saat: 19.45

Efsane yazar Tennessee Williams’ın “The Loss of a Teardrop Diamond” eserinden uyarlanan film, romantik ve tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor. Memphis blues müzikleri eşliğinde çatı katı partilerinde bir aile skandalından sonra asi genç kız (Lindsay) kendisini sosyetenin içinde bulur. Onu hor gören bu sosyete içinde genç kız eskort olarak genç ve yakışıklı bir çiftçi kiralar. Daha sonra aralarındaki ilişki hiç beklenmedik ve sınırları zorlayan bir aşk hikayesine dönüşecektir.
____

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün – ATV Saat: 23.20

Saat : 23:20 – 01:00 (100 dakika)

John McClane 20 seneden fazladır New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren ve terörist grupları yok etmesiyle ünlü bir polistir. Bu yüzden de dünyanın dört bir köşesindeki teröristlerin can düşmanıdır. Oğlu Jack, acımasız bir Rus tarafından kaçırılır. Baba ve oğul McClane, birbirlerini yaşatabilmek ve dünyanın güvenliğini korumak adına yeraltı güçlerine karşı beraber çalışmaya başlar.
___

İsyan – Show TV Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:30 (120 dakika)

Polis Jack Stone, ailesini soğukkanlılıkla katleden hapisteki azılı Rus baron Balam’dan intikam almak için bir banka soygunu düzenleyip, bilerek hapishaneye girer. Balam, çok kurnaz ve tehlikelidir. Parmaklıklar arkasından polisleri kontrol etmektedir ve kale gibi özel döşenmiş hücresinde kalmaktadır. Balam sert ve zor biridir fakat Jack daha serttir.
___

Günün Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Adı Efsane

20.00 Star TV Fazilet Hanım ve Kızları

20.00 TRT1 Seksenler

20.00 FOX Kalbimdeki Deniz

20.00 Show TV Yeni Gelin

Güncel TV’de Bugün için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up