Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda hangi filmler var diyenler, TV’de sinema kuşağında üç film sizleri bekliyor. (19.39 ve 21.30’da Beyaz TV’yi de yoklayın deriz.)

İşte 4 Nisan 2017 akşamı televizyon filmleri.

İyi Bir Yaşam – TV 2 Saat: 22.00

2007 Sundance Film Festivali’nde gösterildiğinde büyük beğeni toplayan The Good Life, Jason Prayer’ın kendisini çevreleyen duvarları yıkmasının öyküsü…

Jason Prayer, iki işte birden çalışmakta, ilgisiz ailesiyle çatışmakta, mafya tarafından taciz edilmekte ve yaşadığı şehirdeki dar görüşlülükten, kapalılıktan bunalmaktadır.
Jason’ın tüm bu sorunlarından tek kaçış yolu ve dış dünyaya açılan penceresi ise, şehirdeki küçük sinemadır.

Ama güzel ve gizemli yabancı Francis’le karşılaşması ve Robbie’yle arkadaş olması, onun umutsuz yaşamını tamamen değiştirecektir.
___

Gizli Hedef – Show TV Saat: 22.30

Will Shaw ailesiyle İspanya’ya yat tatiline gider. Fakat yüzmeden döndüğünde tekneyi bomboş bulur. Ailesi bir komplonun parçası olan oldukça usta ajanlar tarafından kaçırılmıştır. Will polisten yardım isterken onların da planın bir parçası olduğunu anlar. Will bir yandan sağ kalmak ve ailesini kurtarmak için kaçarken diğer yandan da şantaj malzemesi olan gizemli bir çantanın peşine düşer.
___

Siyah Giyen Adamlar 2 – ATV Saat: 23.30

Kay ve Jay dört yıllık bir aradan sonra maceralarına geri döndüler. Bu dört yıllık sürede çok şey değişmiş; ilk film, Kay’in sevdiği kadına kavuşup normal bir hayat yaşayabilmesi için ortağı Jay tarafından hafızasının silinmesiyle sonlanmıştı. Nitekim bu film, Jay’in ideal ortağı bir türlü bulamadığı Siyah Giyen Adamlar örgütünden çalışmaya devam ettiğini öğrenmemizle açılıyor. Sıradan bir cinayet olayını araştıran Jay, Serleena isimli, güzel bir kadın kılığına girmiş bir yaratığın dünyaya yerleştirmeye çalıştığı cihaz aracılığıyla birçok gezegene hükmedebilecek bir güce ulaşmaya çalıştığını keşfeder. Serleena’nın bu planını engelleyebilecek bilginin Kay’in silinmiş hafızasında gizli olduğunu öğrenen Jay, eski ortağını yeniden örgüte kazandırmalı ve ona silinmiş hafızasını yeniden yüklemelidir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up