Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda hangi filmler var, diyenler… TV’de sinema menüsünde 6 film sizleri bekliyor. Filmlere ait bilgi ve fragmanlar aşağıda.

İşte 5 Mayıs 2017 akşamı televizyon filmleri.

Uzay Savaşçıları – Beyaz TV Saat: 19.30

Uzay akademisinden bir grup genç üç astronota yardım etmek üzere yola çıkar.
___

Kara Bela – TV 8,5 Saat: 20.00

Hayatı hep kuralına göre yaşamış Kudret’in düzeni sürpriz olaylarla tepetaklak olur. O da çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e doğru yola çıkar. Hem gider, hem yeni arkadaşlar edinir. Yolculuk boyunca arabasının başına gelmeyen, Kudret ve arkadaşlarının da peşine düşmeyen kalmaz. Kudret yüzlerce kilometrenin sonunda hem dostluğun önemini keşfedecek hem de kuralsız yaşamın keyfini öğrenecektir.

Şevkat Yerimdar 2 – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Şevkat, düğün yapmak için dedesinden kalan evini satmak üzere Ankara’ya gider. Niyeti evi satıp hemen dönmektir fakat talihsiz aşık Sarper arabasının önüne atlayınca Şevkat’in planları altüst olur. Şevkat, kız tarafından dayak yiyen Sarper’in hesabını sormak için kahveyi basar ve macera başlar…
___

Geri Sayım – Beyaz TV Saat: 19.00

Basit bir kaçırılma olayı söz konusu kendini teröristler tarafından rehin alınmış bulan Gizli servis ajanı Jeremy Reins olunca çok daha tehlikeli ve heyecan verici bir hal alıyor. Bilinmeyen bir kronometrenin geri sayımı eşliğinde, Jeremy büyük bir felaketin eşiğindeki dünyaya kulak vermeye zorlanıyor. Sevdiklerini kurtarmak için tek yapabileceği ise korumaya yemin ettiği sırrı açıklamak.
___

Hababam Sınıfı Merhaba – FOX TV Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:45 (150 dakika)

Hababam Sınıfı çoktan mezun oldu ama Özel Çamlıca Lisesi eğitim ve öğretime hala devam etmektedir. Okul sahibi Muharrem Gürses vefat etmiş, okul oğlu Deli Bedri’nin yönetimine kalmıştır. Hababam geleneği devam etmekte, söz konusu sınıf, hocalarına ve idareye zor anlar yaşatmaktadır. Bu durumu fırsat bilen Deli Bedri, okulu kat karşılığı müteahhite satıp yerine plaza yapılmasını planlamaktadır. Onun bu hayalinden haberdar olan okul müdiresi Fatoş Hoca okulun satılma bahanesi olan Hababam Sınıfı ile mücadele edebilmesi için eski Hababamcıları göreve çağırır.
___

Hesaplaşma Zamanı – Show TV Saat: 23.15

Saat : 23:15 – 01:15 (120 dakika)

Emekliye ayrılmak üzere olan iki boksör, karşılıklı son maçlarına çıkarlar. Son kez kozlar paylaşılırken, tabii ki bahisçiler ve hayranlar bu büyük maçı takip ederken heyecanı da zirveye taşırlar.
___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up