Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

10 Şubat 2019 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Sherlock Holmes – Beyaz TV Saat: 19.30

Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi silah olarak kullanan Holmes, bu macerasında ülkesini yok edebilecek ölümcül bir komployu aydınlatmak için yeni bir düşman ile savaşıyor.

Belalı Tanık – Show TV Saat: 20.00 ve 23.45

Dünyanın en başarılı güvenlik görevlisi olan Michael Bryce’nin yeni bir müşterisi vardır: Uluslararası Adalet Divanı’nda yargılanacak bir tetikçi! İkili, kişiliklerindeki ve hayata bakış açılarındaki farklılıkları bir kenara koyup, zamanında ve sağ salim mahkemede olmak için güçlerini birleştirirler. Ancak bu görev çok zorlu olacaktır, çünkü tetikçiyi susturmak isteyen çok tehlikeli bir diktatör, yol boyunca onlarca adamıyla peşlerinden ayrılmayacaktır.

Güvenlik – ATV Saat: 20.00 ve 23.50

İş bulamayınca çaresiz kalan eski özel hizmet uzmanı Eddie, bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. İş başındaki ilk gecesinde kapıyı çaresiz küçük bir kıza açar. Küçük kız önemli bir duruşmada tanıktır. Peşinde ise tanıkları ortadan kaldırmak için hiçbir şeyden kaçınmayacak olan ve becerikli adamlara sahip psikopat bir hırsız vardır.

Bitmeyen Fırtına – Beyaz TV Saat: 21.45

Kuzey Amerika’da bir enerji denemesi yapılacaktır. Bu enerji denemesinden kaynaklı olarak şehirde büyük kasırgalar meydana gelir. Kuzey Amerika’yı şiddetli fırtınalar ve büyük kasırgalar esir almıştır. Giderek büyük tehlikelere yol açan bu deneyin bir an önce sonlandırılması ve şehirde düzenin sağlanması gerekmektedir. Ancak bu sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Aranıyor – ATV Saat: 21.50

Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye karar veren Wes, kendisine mesleğin inceliklerini öğretecek olan Fox ve Sloan adlı deneyimli katillerin hamiliğinde çalışmaya başlar. Hayatında oldukça başarısız olan ve bu döngüyü kırmak isteyen Wes, Fox’u tanıdığı günden itibaren bakış açısını değiştirerek benliğinin içinde sinsi sinsi dolaşan kızgın ve öfkeli kurdu serbest bırakmaya başlar. Ama eğitimli bir suikastçı olmak hiç de kolay değildir.

Transit – Show TV Saat: 22.15

Kendi halinde bir aile, gezinti yapmak için arabaları ile yola çıkarlar. O sırada çok büyük bir soygun yapılmaktadır. Hırsızlar yoldan geçiş yaparken, çaldıkları çok yüklü bir parayı polise yakalanmamak için bu ailenin arabasına saklarlar. Seyahatleri sırasında arabadaki kadın parayı bulur. Kocası konudan haberi olmadığını anlatmaya çalışsa da kadın, eşine inanmaz ve onu yolda bırakıp gider. Ama yolda başına geleceklerden habersizdir.

Şehrin Adamı – TV 2 Saat: 22.30

Los Angeles’lı başarılı, popüler ve zengin bir menajer olan Jack Giamoro, güzeller güzeli karısı tarafından aldatıldığını öğrenir. Üstelik, karısının birlikte olduğu kişi, eski bir müşterisidir. Bu arada tüm sırlarını açıkladığı günlüğü, bir muhabirin eline geçmiştir. Karısı, kariyeri ve mutluluğu tehlikede olan Giamoro, onları yitirmemek için elinden geleni yapar. Film; aile, özgüven ve hırs gibi kavramları ele alışı bakımından özgün noktalar yakalamayı başarıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up