Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

9 Şubat 2019 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Cadılar Zamanı – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.30

14. yüzyılda, uzun bir zaman savaşta savaştıktan sonra evlerine dönen iki arkadaş, ölümcül bir hastalık olan veba salgınının başladığını ve bu salgının her şeyi yakıp yıktığını görür. Kilise cemaati bir kızı cadı olmakla suçlamaktadır ve onlara göre bütün bunların sorumlusu bu kızdır. Böylece manastırdaki rahipler kızın sebep olduğu laneti kaldırmak için ayinler yapacaktır. Ancak bu yolculuk onların cesaret ve dayanıklılıklarını sınayacakları, kızla ilgili bilinmeyen gerçekleri öğrenecekleri ve sonunda dünyanın kaderini belirleyecekleri bir maceraya dönüşecektir.

Kızkaçıran – TV 2 Saat: 22.30

Ahmet yıllardır sevdiği eski aşkı Gül’ün başka biriyle evlenmesine katlanamaz ve Gül’ü düğün arabasıyla kaçırır, yollara düşer. Ama unuttuğu bir şey vardır, gelinin yanında müstakbel damadı da kaçırmıştır. Gelinin ve damadın ailesi Ahmet’in peşine düşmüşken Ahmet de kızı dedesinin köyüne götürmeye karar verir ve başlarına yol boyunca tuhaf olaylar gelir.

Hırsız Var – Show TV Saat: 23.45

Mafya babası Ekrem Uçar, hapisten çıkar. Ceren Serdar, Ekrem’in eski sevgilisidir ve onun dışarı çıkmasıyla paniğe kapılır. Magazin muhabirine yaptığı bir açıklama ise işleri karıştırır. Ekrem, Ceren’in peşine düşer. Ceren, modacı Seçkin’in defilesinin baş mankenidir. Seçkin, ablasının finansörlüğünde görkemli bir defile hazırlamıştır. Ceren, defilenin finalinde podyuma çıkar, Ekrem’in gelmesiyle ortalık karışır. Bu sırada, Almanya’da yaşayan profesyonel soyguncu ve arkadaşı, defilenin olduğu otelden değerli tabloları çalmaktadır. Çıkışta, bir ambulansla kaçarlarken, Ekrem’den kaçan Ceren ve onun peşindeki Seçkin de ambulansa binerler. Peşlerinde Ekrem, Ekrem’in peşinde mafya, bir yandan polis, öteki yanda Seçkin ve çalınan tabloların peşindeki ablası ile büyük bir karmaşa ve kovalamaca başlar.

Kolpaçino: Bomba – Kanal 7 Saat: 23.45

Zengin bir ailenin oğlu olan Özgür, hayatından memnun değildir. Ne cimri babasından destek görmektedir, ne de zengin kayınpederinden… Özgür’ün geçmişte sevgilisi olan Şale, çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür’ü, gizlice çektiği bir şantaj kasetiyle tehdit etmeye karar verir. Kalbi kırık bir kadının intikamı gibi görünen bu durumun arkasında aslında başka hesaplar vardır. Özgür bu durumdan çıkabilmek için kolacı arkadaşları Sabri ve Tayfun’dan yardım ister. Kendisine çok güvenen bu ekip, Özgür’ü kurtarmaya çalışırken, kendilerini daha büyük belaların içinde bulurlar…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up