Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

7 Şubat 2019 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Yem – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.00

Sakin bir Avustralya sahil kasabasında yaşayan yerli halk, tüm şehri yerle bir eden tsunami ile sarsılır. İlk devasa dalganın ardından hayatta kalan Josh, Kyle, Heather, Jaime ve Ryan, kendilerini bir marketin içerisinde savunmasız bir halde bulur. Kendilerini tehdit eden şey, dev dalgalar sonrasında ortayan çıkan ölümcül köpekbalıklarıdır. Balıklara yem olmamak için takım olarak mücadele etmeye başlarlar.

Hızlı Ve Öfkeli 7 – Kanal D Saat: 19.45 ve 22.15

Hızlı ve Öfkeli ekibi bu kez İngiltere’den gelen bir intikam planından habersizlerdir. Shaw kardeşi Owen’ın hesabını sormakta ve onu yaralayanların karşısına çıkmaktadır. Shaw , Toretto evini havaya uçurduktan sonra Dom yetkili bir devlet ajanından yardım ister. Böylece ekip bir kez daha harekete geçer. Bu kez ABD hükümeti için yaptırılan bir takip cihazını ele geçirmek zorundadırlar.

Korkusuz Cengaver – Kanal 7 Saat: 23.15

Anadolu’ya yerleşen Türk beyleri, Bizans topraklarını ele geçirmek için sürekli saldırılarda bulunmaktadırlar. Şahin Bey, kendi boyu içinde takdir edilen bir yiğittir. Ayrıca sultanın da sağ koludur. Sultanın tek derdi çocuğunun olmamasıdır. Bu durumu fırsat olarak gören Bizans kralı, kız kardeşini sultana hediye eder. Bir süre sonra sultanın yeni eşi bir erkek çocuk doğurur ve bütün istediklerini sultana yaptırmaya başlar. Şahin Bey, bir iftira sonucu ölüm cezasına çarptırılır fakat yaralı olarak kurtulur. Herkes tarafından ölü bilinmektedir. Şahin Bey yıllar sonra öcünü almak için Kara Hilal olarak geri döner. Namı her yerde duyulur. Daha sonra Kara Hilal’in Şahin Bey olduğunu herkes öğrenir ve gerçek ortaya çıkar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up