Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda hangi filmler var diyenler, TV’de sinema menüsünde bu akşam 3 film var. 19.30 ve 21.30’da Beyaz TV‘yi de bir yoklayın deriz.

İşte 21 Nisan akşamı televizyon filmleri:

Oyuncak Hikayesi 3 – Disney Channel Saat: 19.45

Andy, koleje gitmek üzere şehirden ayrılmaya hazırlanırken, Buzz, Woody ve diğer sadık oyuncakları, kendilerini bekleyen belirsiz gelecek hakkında endişeye düşerler.
___

Sabit Kanca – TV 2 Saat: 22.00

Sabit Kanca köpeği ile yaşayan bekar ve yalnız bir adamdır ama zekası zehir gibidir. Mahallede, her şeyi bilmesiyle ünlenen ve iyilerin dostu Kanca, zekasını ulusal bir kanalda yayınlanan bilgi yarışmasında ölçmek ve büyük ödülü almak için yola koyulur. Etapta her soruyu bilir, yükseldikçe karşısındaki program sunucusuyla da atışmaktan geri kalmaz. Bu kadar kendisine güvenen, hazır cevap haline rağmen Kanca’nın da bir gönül yarısı, açılıp da sevdiğini söyleyemediği bir kadın vardır… Bir özel televizyon kanalı için yarattığı bilgi programı yarışmacısı “Sabit Kanca” karakteri ile kısa süre içerisinde fenomenleşen İsmail Baki’nin başrolde olduğu filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Alper Mestçi üstleniyor.
___

Gölde Dehşet – Show TV Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:30 (120 dakika)

Birçok insanın köpek balıkları tarafından öldürüldüğü Tahoe gölünde, yasa dışı hayvan kaçakçılığından tutuklanan ve bir süre önce tahliye olan Clint Gray, sebep olduğu dehşetten kızını kurtarmaya çalışacaktır.
___

Günün Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Arka Sokaklar

20.00 Star TV İstanbullu Gelin

20.00 ATV Aşk ve Mavi

20.00 TRT1 Payitaht Abdulhamid

20.00 FOX Dayan Yüreğim

Güncel TV’de Bugün için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up