Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

4 Şubat 2019 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Mars’taki Son Günler – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.30

Mars’a ilk insanlı görevin son gününde, Tantalus Base’in bir ekip üyesi inanılmaz bir keşif yaptığına inanır; bakteriyel hayatın fosilleşmiş kanıtı… Tüm ekibin bu keşiften nemalanmasını istemeyince, emirlere karşı gelir ve daha fazla numune toplamak için izinsiz bir keşfe çıkar.Ancak keşfettikleri yaşam formunun da henüz ölü olmadığından şüphelenmeye başlarlar.

Kod Adı: U.N.C.L.E. – Kanal D Saat: 19.45 ve 22.00

Uzun süredir aralarındaki düşmanlık nedeniyle çeşitli olaylarda karşı karşıya çarpışmış olan CIA ajanı Solo ile KGB için çalışan Kuryakin, uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu zorlu davada ellerindeki tek ipucu ise Alman bir bilimadamının kızına ulaştıkları takdirde ilerleyecek olmalarıdır. Dünyanın büyük bir felaketten kurtulması, zamanla yarışmak zorunda oldukları bu göreve bağlıdır.

Savulun Battal Gazi Geliyor – Kanal 7 Saat: 23.15

Bizanslılar Türkleri Anadolu’dan atmak için her yeri yakıp yıkmaya başlamışlardır. Özellikle Kara Şövalye ve adamları geçtikleri köylerde kadın çocuk demeden, herkesi kılıçtan geçirmişlerdir… Bu köylerden birinde yaşayan Seyit Battal’ın da babasına ve kız kardeşine işkence yapmışlardır. Seyit Battal, Bizansların yaptığı zulmü görünce öc almaya ant içer.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up