Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

27 Ocak 2019 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Kaçış Planı – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 21.30

Dünyanın en önemli güvenlik uzmanlarından biri olan Ray Breslin, işinde son derece tanınan bir güvenlik tasarımcısıdır. Kendi tasarlayıp inşa ettiği üst düzey korumalı hapishanenin konuklarından biri ise kendisi olur. Kendi tasarladığı hapishanede şimdilerde mahkum olarak yer alan Ray, yüksek güvenlik engellerini bir bir aşarak firar etmeyi planlamaktadır. Bu yolda hapishanenin en saygı duyulan mahkumlarından olan gizemli Emil ile anlaşır. Emil’in tek derdi arkadaşlarına zarar gelmemesi, hapishane şartlarının mümkün mertebe insancıl olmasıdır. Ancak Ray’in planları bambaşkadır.

İntikam – Show TV Saat: 20.00

Restoran sahibi olan Quan, zamanını işleriyle geçirmektedir. Bir gün düzenlenen bir terör saldırısı tüm hayatını alt üst eder. Saldırıda kızı ölmüştür. Kızının ölümü Quan’ı derinden etkiler. İngiliz yetkililerden, özellikle Liam Hennessy’den bombacıların kimlikleri konusunda yardım ister. Ancak geçmişte IRA ile bağlantıları olan Hennessy’nin şüpheli ve olayı hasıraltı etmeye çalıştığını gösteren tavırları, Quan’ı adaleti kendi kendine sağlama yoluna itecektir.

Tai Chi Dövüşçüsü – ATV Saat: 20.00

Chen, dövüş sanatları konusunda doğaüstü bir yeteneğe sahiptir ayrıca küçük yaştan beri inanılmaz bir deneyim elde etmiştir. Günümüz Beijing kentinde, tıpkı Chen gibi iyi dövüşen pek çok genç erkek vardır, üstelik burası tam bir fırsatlar cennetidir. Chen geldiği noktada, hayattaki yerini de bulmak için içsel bir yolculuğa ihtiyaç duyar.

Fantastik Dörtlü – ATV Saat: 22.00

Reed Richards yetenekli bir bilim adamıdır ve bir uzay yolculuğu için sponsor aramaktadır. Zengin bir iş adamının desteğiyle bu hayali gerçekleşir ve üç arkadaşıyla birlikte yolculuğa çıkar. Ancak ani bir gelişme olur ve kozmik ışınlara maruz kalarak beklenmedik üstün özellikler kazanırlar. Reed vücudunu istediği gibi eğip bükebilmektedir. Sevgilisi Sue ise görünmez olabilmektedir. Sue’nin kardeşi Johnny’nin bedeni isterse alev alev yanabilmektedir; arkadaşları Ben ise süper güçlü bir taş deve dönüşmüştür.

Entrika – Show TV Saat: 22.15

Başarılı iş adamı Robert Miller, ailesiyle mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak bir dizi aksilik sonrası, işiyle ve özel hayatıyla ilgili sırlar, bu mutlu yaşamını tehdit edecek ve her şey alt üst olacaktır.

Terkedilmiş – TV 2 Saat: 22.30

Filmde, yasadışı bir ameliyatta yolları kesişen dokuz kişinin yaşadıkları anlatılmaktadır. Ülkesindeki savaştan kaçarken kocasını kaybeden, çocuğuna gelecek sağlamak için çabalayan bir kadın; hayatta kızı dışında tutunacak hiçbir şeyi kalmayan bir adam; daha çok para kazanmak isteyen bir adam, yasadışı yollardan hayatlarını düzene sokmak isteyen bir sağlık ekibi; tek oğlunun hayata tutunabilmesi için her şeyi yapabilecek bir adam ve 25 yıldır sanatoryumda yaşayan bir adam. Operasyon gergin bir şekilde bitirilir, fakat Zengin’in herkes için farklı bir planı vardır.

Karışık Kaset – Kanal D Saat: 23.30

Müzik sevdalısı bir babanın, müzik sevdalısı oğlu olan Ulaş, İrem’e olan aşkını karışık kasetle ilan etmek ister. Ama bu ilan-ı aşk ancak 10 yıl sonra gerçekleşir. Hayatına müzik yazarı olarak devam etmeye çalıştığı bir zamanda İrem tekrar karşısına çıktığında hayatındaki eksikliğin tamamlandığını hisseder. Ama İrem’le asıl kavuşmaları için bir 10 yıl daha geçmesi gerekecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up