Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

25 Ocak 2019 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Smokin – Beyaz TV Saat: 19.30

Jimmy, Clark Devlin adında bir milyonerin şoförlüğünü yapmaktadır. Ancak Clark bir talihsiz kaza geçirip hastaneye yatar. Jimmy, Clark’ın evinden bazı eşyalarını alıp hastaneye götürecektir. Evdeyken Clark’ın smokinini denemeye karar verir ve giydiği andan itibaren bazı özel güçler kazanır. Artık dövüş sanatları konusunda usta, kamuflaj yapabilen ve duvarlarda dahi yürüyebilen biridir. Bu özel güçleri ise aslında bir ajan olan patronunu öldürmeye çalışan teröristleri durdurmak için kullanacaktır.

Yarının Dünyası – ATV Saat: 20.00

Bilime çok meraklı bir genç olan Casey, bir gün bir rozet bulur. Bu rozete dokunduğu zaman şimdiki dünyadan çok daha gelişmiş bir teknolojiye sahip bir dünyaya gidebiliyordur. Casey, rozetin sırrını araştırırken mucit Frank’a ulaşır. Frank’ın yaptığı bir makine dünyanın sonuna doğru geri sayım yapmaktadır. Dünyanın yok oluşuna sadece 59 gün vardır. Casey ise bu sonu durdurmakta kararlıdır.

Yol Ayrımı – FOX TV Saat: 20.00 ve 23.15

Mazhar, hayatını babasından devraldığı teskstil imparatorluğunu büyütmeye adamıştır. Bunun için de agresif ve acımasız yöntemler izlemekten çekinmez. Fakat Mazhar’ın yaşadığı trafik kazası birçok şeyi değiştirir. Kaza Mazhar’ın hayata yeniden tutunmasını sağlar. Belki böylece geçmişten bugüne fark etmeden taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Bu değişim tabii ki kolay olmayacaktır. Karşılaştığı yol ayrımında, ailesi önünde bir engel olarak beklemektedir. Mazhar Kozanlı, yaptığı tercihin bedelini ödemek ya da pes etmekle karşı karşıya kalacaktır. Çıktığı bu yolda yeni dostlar ve mekanlar bulacak, yolu Nur’un Gemisi ve tayfasıyla da kesişecektir.

Fantastik Dörtlü – ATV Saat: 22.40

Reed Richards yetenekli bir bilim adamıdır ve bir uzay yolculuğu için sponsor aramaktadır. Zengin bir iş adamının desteğiyle bu hayali gerçekleşir ve üç arkadaşıyla birlikte yolculuğa çıkar. Ancak ani bir gelişme olur ve kozmik ışınlara maruz kalarak beklenmedik üstün özellikler kazanırlar. Reed vücudunu istediği gibi eğip bükebilmektedir. Sevgilisi Sue ise görünmez olabilmektedir. Sue’nin kardeşi Johnny’nin bedeni isterse alev alev yanabilmektedir; arkadaşları Ben ise süper güçlü bir taş deve dönüşmüştür.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up