Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

13 Ocak 2019 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Çılgın Kuzenler – Beyaz TV Saat: 19.30

Bo ve Luke kuzenler, seksi kuzenleri Daisy’nin ve amcaları Jesse’nin yardımlarıyla, Duke ailesinin çiftlik evinin yıkılmasını önlemeye çalışırlar. Karşılarında ise, bölgeyi maden kasabasına çevirmeye çalışan Boss Hogg ile ona yataklık eden şerif Coltrane vardır. Ancak kuzenler onları engellemeye ve evlerini korumaya kararlıdırlar. Bu hayati mücadelelerinde, onlar için her yol mübahtır.

Hayalet Tetikçi – Kanal D Saat: 19.45 ve 22.45

Önemli bir mevkideki doğalgaz boru hattı, en iyi nişancılar tarafından korunmaktadır ancak nişancıların yeri tesisi ele geçirmeye çalışan teröristler tarafından öğrenilmiştir. Koruma timi içeride bir köstebeğin olduğundan şüphelenir. Koruma timi hem teröristlerle hem de olası hainlerle başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Takiptekiler – Show TV Saat: 20.00 ve 23.30

New York’lu Cam, bisikletli kuryedir. Başı mafyayla dertte olan Cam, teslimat yaptığı sırada gizemli güzel Nikki’ye çarpar. İkili kısa süre sonra kendilerini tehlikeli bir aşkın içinde bulurlar.

Bang Bang – ATV Saat: 20.00

Bir bankada çalışan Harleen Sahni, yakışıklı ve enerjik bir adam olan esrarengiz Rajveer Nanda ile tanıştığında birlikte yaşayacakları macera da başlar. Harleen kendisini patlayan uçaklar, araba kazaları ve kurşun yağmuru altında bulur. Rajveer, oldukça hoşlandığı Harleen’e kendisinin iyi biri olduğunu göstermeyi istemekteyken, Harleen gerçekten ona güvenebilecek midir? Daha da önemlisi mermiler havada uçuşurken bu nasıl mümkün olacaktır?

Çalgı Çengi İkimiz – FOX TV Saat: 20.00 ve 22.30

Gürkan ve Salih artık mafyayla içli dışlı olmaktan, mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıkmışlardır. Bu nedenle mafyadan tamamen uzaklaşıp, hayatlarında yepyeni bir sayfa açmaya karar verirler. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Mafyadan azledilmeleri için, sahneye çıkacakları bir düğündeki nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir. Ne var ki, nikah memuru Tarkan’ı keşfeden kişidir ve ikiliyi de meşhur etme vaadinde bulununca Salih ve Gürkan’ın çok zor bir tercih yapması gerekecektir.

Büyük Kumar – Kanal D Saat: 21.15

Princeton’da matematik okuyan Richie Furst, son derece zeki ve parlak bir öğrenci olsa da burs alabilecek başarıyı yakalayamamıştır. Öğrenim harcı olan 60.000 dolarlık bir birikimi olmadığı için bu parayı bir hafta içerisinde bir şekilde bulması gerekmektedir. Ufak tefek birikimleri vardır ve şansını online poker oynama sitesinde denemeye başlar. Bir süre epey başarılı ilerlese de kader oyununda, kazanacağından emin olmasına rağmen tüm parasını kaybeder. Richie, bu işte bir hile olabileceğine inanmaya başlar ve sitenin sahibi Ivan Block’u bulmak için Kosta Rika’ya kadar gider.

Öfkeli Polisler – Show TV Saat: 21.30

Hong Kong’da arka arkaya ürkütücü cinayetler işlenmektedir. Bu cinayetlerle ilgilenmesi için teşkilatın ele avuca sığmaz iki polisi görevlendirilir. Deneyimli polis Huang ile onun genç ortağı Wang, olayları araştırdıkça cinayetlerin bir seri katilin işi olduğu anlaşılır. Kurbanların tek bir ortak noktası vardır: Genç yıldız Liu… Katili yakalamak için dedektifler tehlikeli bir oyun hazırlar. Polislerden biri Liu’nun sevgilisi rolüne bürünerek katili tuzağa düşürmeye çalışacaktır fakat bu, sandıkları kadar kolay olmaz.

Son Durak 5 – Beyaz TV Saat: 21.30

Ölüm bir grup arkadaşı gittikleri iş gezisinde yakalayacaktır. Bindikleri otobüs geçtikleri köprünün çökmesiyle kaza yapar. Sağ kalanlar ise şimdi ölümün pençesinden kaçmaya çalışacaktır.

Akrep Kral 4: Güç Peşinde – ATV Saat: 22.55

Mathayus, Akkad’lı bir savaşçıdır ve El Murad’a bağlıdır. Kral Zakkour, onu ve en güvendiği arkadaşı Drazen’i önemli bir göreve gönderir. Ancak burada Drazen tarafından oyuna getirilir. Ölümden dönen Mathayus, Drazen’i bulup intikamını almak, ayrıca antik çağlardan kalma büyük bir gücü açığa çıkarmaya çalışan kötü güçleri durdurmak zorundadır. Bu yolda ona Valina ve babası yardımcı olacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up