Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

12 Ocak 2019 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Beyaz TV Saat: 19.30

Hogwarts’ın maceraperest talebeleri Harry, Ron ve Hermione; Voldemort’un ölümsüzlük sırrını barındıran Hortkuluklar’ın izini sürmek amacındadırlar. Bu şer odağını yok etmek görevini üstlenerek yola çıkan kahramanlarımız, profesörlerinin yönlendirmelerinden uzak ve Dumbledore’un korumasından muaf, tek başlarına yola çıkmışlardır. Üç can dost şimdi her zamankinden daha fazla birbirlerine güvenmek zorundadır. Ancak, onları tehdit ederek ayrı düşmelerini sağlamak isteyen Karanlık Güçler de fitne çıkarmak için peşlerindedir.

Jurassic Park – Beyaz TV Saat: 19.45

Bir sivrisinek fosilinde dinazorlara ait DNA moleküllerine rastlayan bilim araştırma grubu, milyonlarca yıl önce nesilleri tükenen bu dev hayvanları yeniden canlandırır. Parkı halka açmak için izin almak üzere inceleme yapılmasını isteyen milyarder, iki torununu ve bir grup bilim insanını parka davet eder. Başta, zararsız görünen dev dinozorlar, birden davranış bozukluğu gösterirler. İnsanlara saldıran dinozorlar, parkı tam bir cehenneme çevireceklerdir.

Akrep Kral 4: Güç Peşinde – ATV Saat: 23.15

Mathayus, Akkad’lı bir savaşçıdır ve El Murad’a bağlıdır. Kral Zakkour, onu ve en güvendiği arkadaşı Drazen’i önemli bir göreve gönderir. Ancak burada Drazen tarafından oyuna getirilir. Ölümden dönen Mathayus, Drazen’i bulup intikamını almak, ayrıca antik çağlardan kalma büyük bir gücü açığa çıkarmaya çalışan kötü güçleri durdurmak zorundadır. Bu yolda ona Valina ve babası yardımcı olacaktır.

Tamam mıyız? – Show TV Saat: 23.45

İhsan bedensel engeli nedeniyle annesine bağımlı olarak yaşamak zorunda olan ve içerisinde kısılıp kaldığı bu hayata günbegün daha fazla küsen genç bir adamdır. Hayalleri vardır; asla gerçekleşmeyeceğini düşündüğü bu hayallerin uktesi ve annesine yük olduğu fikrinin ağırlığıyla yaşamdan kopmaktadır. Temmuz ise idealleri doğrultusunda baba evinden ayrılan ve bu süreçte ayaklarının üzerinde durmak için çabalayan bir heykeltıraştır. Geçinebilmek amacıyla çocuk romanlarında çizerlik yapar ve iyi gittiğini sandığı bir ilişkisi de vardır. Bir anda sevgilisi tarafından terk edilmesi ve elindeki işi kaybetmesi hayatını daha da altüst eder. Temmuz ve İhsan’ın yolları hayatlarının böylesine karanlık bir döneminde kesişir ve bu tesadüf ikisinin de yeniden doğmasını sağlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up