Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

7 Ocak 2019 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Demir Maskeli Adam – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 22.00

1660’ların Fransası zor günler geçirirken büyük kral 13. Louis ölmüş yerine kibirli ve acımasız oğlu kral 14. Louis geçmiştir. Bu sırada 14. Louis’nin hapiste tuttuğu ve kimsenin varlığından haberdar olmadığı bir ikiz kardeşi vardır. Ülke hergün daha kötüye giderken başarıları ile efsane olmuş Silahşörler, gerçeği ortaya çıkarmak ve ülkeyi kurtarmak için seferber olurlar.

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman – Kanal D Saat: 19.45

Türk havacılık tarihinin en önemli ismi, zihni uçsuz bucaksız icatlarla dolu eşsiz bir mühendis olan, yaşamını yerli uçak üretimine ve yeni pilotlar eğitmeye adayan, Türkiye’nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi Vecihi Hürkuş’un hayatı ilk kez beyaz perdeye taşındı. 1912 yılında, Vecihi 16 yaşındayken başlayan uçma sevdasına adanmış bu hayat hikayesi, uçak tasarlama hayallerinin peşinden Vecihi’nin izini sürerek giden Mehmet ve Selin’in günümüzde geçen öyküsüyle birlikte ilerliyor.

Kocan Kadar Konuş – Show TV Saat: 20.00

30 yaşına gelmiş olan Efsun, hayatının kalan kısmını birlikte geçirmeyi hedeflediği gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü ararken, akranı olan kadınlar gibi erkekleri yönlendiremeyen genç kadının imdadına, ‘kadınlığın kitabını yazmış’ İzmirli ailesi yetişir. Kendisini güvenilir Türk kadınlarına emanet eden Efsun erkeklerin tüm zaaflarını öğrendikten sonra ise karşısına yıllardır unutamadığı lise aşkı Sinan çıkar.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? – FOX TV Saat: 20.00 ve 22.30

Çocukluğundan beri dışlanan Enes Batur, her zaman çevresi tarafından sevilen bir insan olmanın hayalini kurmuştur. YouTuber olmak isteyen Enes Batur, hayallerinin peşinde koşmak ile üniversiteye gitmek arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Adalet – Kanal D Saat: 22.15

Gizemli geçmişini geride bıraktığını düşünen Robert Mccall, rus mafyasının elindeki bir kızı kurtarmak için eski günlerine geri döner.

Daha Hızlı Daha Öfkeli – ATV Saat: 22.30

Carter Verone, yaklaşık bir yıldır gümrük görevlileri tarafından izlenen ve kara para akladığından şüphelenilen biridir. Ancak sıkı takibe ve araştırmalara karşı, bu işi bir ithalat-ihracat firmasının adı altında yapan Verone’un hiçbir açığı yakalanamaz. Görevliler çaresiz kalıp, eski polis Brian O’Connor’ın kapısını çalarlar. Bu arada O’Connor, ekibiyle birlikte, yanına çocukluk arkadaşı Roman Pearce’ı da alarak, Verone’un güvenini kazanır. Bir yandan para aklama işini hızlandırırken; bir yandan da ajan Monica Clemente’le iş birliği yapar ve Verone’un ipliğini pazara çıkarmaya hazırlanır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up