Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

6 Ocak 2019 Pazar akşamı televizyon filmleri.

Ocean’s 12 – Beyaz TV Saat: 19.30

Acımasız işadamı Teryy Benedict’in kasasından 160 milyon doları çaldıktan sonra paraları paylaşıp, normal hayatlarına dönen onbir kişi yeniden buluşuyor. Danny, eski karısı Tess ile yeniden evlenir ve sade bir hayat sürmeye başlar. Ekibin diğer üyeleri de paraların suyu çekene kadar har vurup harman savururlar. Ve bir gün birisi bir numaralı kural’ı ihlal ederek onları Benedict’e ispiyonlar. Benedict, 160 milyon dolarını faiziyle birlikte geri isterken, Ocean’ın ekibinin peşindeki tek kişi Benedict değildir. Değerli eşya hırsızlığı soruşturmalarında uzman olan İnterpol ajanı Isabel Lahiri’nin de çetenin bir açığını yakalaması an meselesidir.

Sihirbazlar Çetesi – Kanal D Saat: 19.45

Karizmatik Atlas tarafından yönlendirilen sihirli grup yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek için de kullanır. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtırlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan FBI ajanı Dylan Rhodes ve Interpol ajanı Alma Dray birlikte bu çetenin peşine düşerler.

Hedefteki Adam – Show TV Saat: 20.00

Eski CIA ajanı Peter Devereaux, Rusya’da başkanlık için yarışan bir politikacıyla ilgili çok özel bir görev üstlenir. Önemli bir tanığı koruması gereken Peter, büyük bir komplonun içine düşecek ve eski arkadaşının hedefi haline gelecektir.

Hızlı ve Öfkeli – ATV Saat: 20.00

Domenic Toretto, Los Angeles sokaklarına karanlık çöktükten sonra otomobil yarışları yapan bir grubun lideridir. Polis, sokaklarda dehşet saçan Toretto’nun aynı zamanda hırsızlık yaptığından ve bazı elektronik aletleri çaldığından da şüphe etmektedir. Polise göre Toretto’yu yakalamanın en iyi yolu, çetenin içine bir dedektif yerleştirmek ve onları suçüstü yakalamaktır. Bunun için genç dedektif Brian Spindler görevlendirilir. Başta her şey umulduğu gibi gitse de genç ve yakışıklı dedektif Spindler, Domenic’in güzel kız kardeşi Mia’ya aşık olur ve işler değişir.

Yukarı Bak – TRT 1 Saat: 20.00

Evli bir çift olan Ellie ve Carl’ın en büyük hayali Cennet Şelaleleri’ne gitmektir. Ancak Ellie’nin ölümünden sonra Carl, adeta yaşamdan elini ayağını çeker ve huysuz bir ihtiyara dönüşür. Evinden çıkarılıp huzurevine yerleşme baskısıyla karşı karşıya olan Carl, kimsenin aklına gelmeyecek bir çözüm bulur. Helyum gazı dolu binlerce balonu eve bağlayıp havalanır. Ancak yanında davetsiz bir misafir vardır; sekiz yaşındaki izci Russell.

Eski Köye Yeni Adet – Fox TV Saat: 20.00 ve 22.15

1990’ların sonunda köye bir sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Sağlık ekibinin köyden ayrılmasıyla köyün erkekleri toplanıp kadınlara takılan cihazın ne olduğuna dair fikirler üretirken, birbirinden komik yanlış anlamalarla aletin bir mikrofon olduğuna kanaat getirirler. Bundan sonra devletin kulağının her an kendilerinde olduğunu ve dinlendiklerini zanneden erkekler, kadınların yanında politik hiçbir meseleden bahsetmemeye, onlara daha kibar davranmaya özen gösterir. Devletten takdir görmek ve sesini duyurabilmek için kadınlardaki mikrofona hazır ola geçerek ‘Vatan Sana Canım Feda’ diye bağırırlar. Bu yanlış anlama çözülene dek köyde her şey değişecektir.

Son Durak 4 – Beyaz TV Saat: 21.45

Arkadaşlarıyla izlemeye gittikleri bir araba yarışında Nick, büyük bir kaza olacağını ve stadyumun izleyicilerin üzerine çökeceğini hisseder. Çevresindekileri stadyumdan çıkarmayı başarır; fakat ölüm peşlerini bırakmayacaktır.

Demir Yumruk – Show TV Saat: 22.00

Efsanevi Roberto Duran ve antrenörü Ray Arcel’in, birbirlerinin hayatlarını nasıl değiştirdikleri konu ediliyor. 1964’ten 1983’e kadar boksun altın çağında geçen film, Duran’in Sugar Ray Leonard’la olan meşhur rekabetinin gerçek hikayesini anlatıyor.

Wolverine – ATV Saat: 22.00

Jean Grey’in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya’ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper’ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up