Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

7 Aralık 2018 Cumartesi akşamı televizyon filmleri.

Harry Potter ve Sırlar Odası – Beyaz TV Saat: 19.30

Dursleyler o yaz öylesine çekilmez olmuşlardır ki, Harry bir an önce okulu Hogwarts’a geri dönmek için can atmaktadır. Eşyalarını toplarken ortaya çıkan ev cini Dobby ise onu uyarır: Hogwarts’a dönerse bir felaket olacaktır… Harry Potter’ın okula dönmesiyle ev cininin bahsettiği felaket gerçekleşir. Sırlar Odası’nın açılmasıyla ortaya çıkan karanlık bir güç, Hogwarts’takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, hayatını tehlikeye atarak, odanın elli yıllık ölümcül gizemini çözmeye çalışır.

Hayalet Avcıları – Show TV Saat: 20.00

80’lerin ikonik filmlerinden Ghostbusters’ın devamında hayaletler Manhattan’ı ele geçirmek için geri dönüyor. Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor. Hayaletlerin gerçekten varolduğunu anlatan bir kitap yazan Erin Gilbert ve Abby Yates eserleriyle ses getirememişlerdir. Kitabın üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra Gilbert Columbia Üniversitesi’nde hocalık yapmak için kabul aldığında yazdığı bu kitap ortaya çıkar ve akademik camiada alay konusu olur. Ancak hayaletler Manhattan’a musallat olduğunda dünyayı kurtarmak için Gilbert, Yates, mühendis Jillian Holtzmann ve metroda çalışan Patty Tolan güç birliği yapacaktır.

Havada Çarpışma – TV 2 Saat: 20.00

Kate, eve dönmek için yola koyulur. Ancak güneşteki güçlü bir patlama sonrası seyahat ettiği uçağın elektronik sistemi ve uçuş ekibi iş göremez hale gelir. Kate, bir yolunu bulup diğer uçaklarla çarpışmadan uçağı yere indirmelidir.

Geçmişten Gelen – Show TV Saat: 22.30

Simon ve Robyn, yeni evli, genç bir çifttir. Hayatları tam da planladıkları gibi giderken, Simon’un bir lise arkadaşıyla karşılaşması tüm yaşamlarını alt üst edecektir. Simon, Gordo’yu ilk başta tanımaz ama bir dizi beklenmedik karşılaşma ve kaynağı belirsiz hediye, geçmişten gelen korkunç bir sırrı da açığa çıkartacaktır. 20 sene önce Simon ve Gordo arasında gerçekleşen olayın rahatsız edici, gerçek yüzünü öğrenince Robyn hayata dair sorgulamalara da girecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up