Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

6 Aralık 2018 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Kartal Göz – Beyaz TV Saat: 19.30

Shia LaBeouf ve Michelle Monaghan’ın başrollerini paylaştığı, adrenalin dozu yüksek bir gerilim… İşsiz ve sorumsuz bir adam olan Jerry’nin (Shia LaBeouf), başarılı ve zengin bir ikiz kardeşi vardır. Ancak talihsiz bir kaza sonucu kardeşi ölünce başına tuhaf olaylar gelmeye başlar. Banka hesabında servet değerinde para, evine gönderilen silahlar ve telesekreterine bırakılan, polisin yolda olduğunu söyleyen bir mesaj ve daha önce hiç görmediği bir kadınla beraber çıktığı ani yolculuk… Hayatı tamamen tepetaklak olmuştur. Birlikte yolculuk ettiği Rachel (Michelle Monaghan) da aynı ses tarafından tehdit edilmiştir. FBI peşlerindedir ve telefondaki ses her kimse çok fazla şey bilmektedir. Neler planladığını ve bu oyunun arkasında kimlerin olduğunu çok geç olmadan öğrenmek zorundadırlar.

Prangalı Yarim – FOX TV Saat: 20.00 ve 22.30

Birbirlerine küs iki ailenin birbirlerini deli gibi seven çocukları… Aileleri evlenmelerine izin vermemesine rağmen kavuşmak için her şeyi göze alan aşıkların hikayesi.

Son Durak – Beyaz TV Saat: 21.45

Alex, arkadaşlarıyla birlikte Fransa’ya gideceği uçağın düşeceğini önceden sezer ve arkadaşlarını uçağa binmemeleri için ikna eder. Çok geçmeden Azrail, kendisini atlatıp uçak kazasından kurtulan gençlerin ruhlarını alabilmek için peşlerine düşer.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up