Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

4 Aralık 2018 Salı akşamı televizyon filmleri.

Zorlu Takip – Beyaz TV Saat: 19.30

Kıdemli bir New York Polisi olan Jimmy çok değer verdiği nadir bulunan bir beyzbol kartını çaldırır. Kızının düğün masrafları için bu kartı bulması şarttır. Ortağı ile birlikte ikili inatçı hırsızın peşine düşerler.

Hızlı Ve Öfkeli 7 – Kanal D Saat: 20.00

Hızlı ve Öfkeli ekibi bu kez İngiltere’den gelen bir intikam planından habersizlerdir. Shaw kardeşi Owen’ın hesabını sormakta ve onu yaralayanların karşısına çıkmaktadır. Shaw , Toretto evini havaya uçurduktan sonra Dom yetkili bir devlet ajanından yardım ister. Böylece ekip bir kez daha harekete geçer. Bu kez ABD hükümeti için yaptırılan bir takip cihazını ele geçirmek zorundadırlar.

Yalanlar Üstüne – Beyaz TV Saat: 21.30

Roger Ferris, ABD istihbaratının yeryüzündeki en iyi adamı, tehlikeli bölgelerde görev yapan bir ajandır. Ed Hoffman ise Ferris’e telefon hattından görevini dikte eden kıdemli bir CIA elemanıdır. Ortaya yeni çıkmış bir terörist lider, dünyanın en iyi istihbarat örgütlerini atlatarak, dünya çapında bir bombalama kampanyası başlatmıştır. Onu kandırabilmek için Ferris’in yeraltı finans örgütleri arasına sızması, bunu yaparken de Ürdün Özel Operasyonlar Birliği’yle işbirliğine girmesi gerekecektir. Görevi, onu Irak, Ürdün, Washington ve Dubai arasında getirip götürecektir. Ama Ferris, hedefine yaklaştıkça, kendini aynalarla dolu bir koridorda gibi hissedecektir.

Savulun Battal Gazi Geliyor – Kanal 7 Saat: 23.15

Bizanslılar Türkleri Anadolu’dan atmak için her yeri yakıp yıkmaya başlamışlardır. Özellikle Kara Şövalye ve adamları geçtikleri köylerde kadın çocuk demeden, herkesi kılıçtan geçirmişlerdir… Bu köylerden birinde yaşayan Seyit Battal’ın da babasına ve kız kardeşine işkence yapmışlardır. Seyit Battal, Bizansların yaptığı zulmü görünce öc almaya ant içer.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up