Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

8 Kasım 2018 Perşembe akşamı televizyon filmleri.

Rüzgarla Konuşanlar – Beyaz TV Saat: 19.30

2. Dünya Savaşı sırasında, ana dillerini şifre olarak kullanıp Amerikan Ordusu için bilgi taşıyan Navajo kabilesine ait yerlilerin hayatları, taşıdıkları bilgi yüzünden tehlikeye girer.,

Deliha 2 – Show TV Saat: 20.00

Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha için her şey kötüye gidiyormuş gibi görünmektedir. Ancak Zeliha’nın şansı bir gün sonunda döner ve çok şık bir restoranda işe kabul edilir. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?

Sevginin Gücü – TRT 1 Saat: 21.45

Pakistanlı konuşamayan küçük Shahida’nın annesi, Hindistan’da çocuğunun tedavi edileceğini öğrenir. Hindistan’a gidiş yolculuğunda küçük Shahida, annesini kaybeder. Hindistan’da Shahida’ya yardım edecek olan kişi ise Bajrangi Bhaijaan müridinden olan Pavan’dır. Pavan ile Shahida’nın yolları bakalım nasıl kesişecek ve Pavan, Shaihada’yı ailesine ulaştırabilecek midir?

İntikam Ateşi – Beyaz TV Saat: 21.45

Sokaktaki sert taktikleri yüzünden ‘silahşörler’ takma adıyla anılan iki polis; Sean Vetter ve Demetrius Hicks, Birleşik Devletler-Meksika sınırı boyunca uzanan uyuşturucu hattına karşı mücadeleye girişirler. Baja Cartel’in en önemli adamlarından Memo Lucero’yu yakalarlar. Lucero azami güvenliğe sahip bir hapishaneye tıkıldıktan sonra Vetter, işinin sert gerçeklerinden uzaktaki sığınağına, evine ve karısına döner. Ancak Lucero’nun tutuklanmasının hemen ardından, gizemli bir adam ortaya çıkar ve Vetter’in elinden karısı Stacy’i alır. Vetter, Diablo’yu ele geçirmek için elindeki tüm gizli kaynakları kullanmaya başlar. Vetter’i, karısının intikamını almaktan hiç bir şey alıkoyamayacaktır. Adalet ve kanunsuzluk çizgisi arasında tehlikeli şekilde gidip gelen Vetter; hayatını adamış olduğu mesleğe ters düşecek olsa bile, intikamı almakta kararlıdır.

Savaş Tanrısı – Show TV Saat: 22.15

16. yüzyılda Japon korsanları, Çin sahil şeridi için tehdit oluşturmaya başlarlar. 1557’de korsanlar Zhejiang’de Cengang’ı ele geçirir. Çin ordusu uzun çabalar sonucu General Qi önderliğinde korsanları yener ama korsanlar kaçmayı başarır. Bir süre sonra Japon korsanlar Çin’e bir kez daha saldırırlar. İki şehri saldırı altında kalan General Qi, iki yangın arasında kalır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up