Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

7 Kasım 2018 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Yaralı Yüz – Beyaz TV Saat: 19.30 ve 22.45

Fidel Castro’nun Marial Limanı’nın kapılarını açması ile birlikte binlerce Kübalı hayalleri ceplerinde Amerika Birleşik Devletleri’ne göç eder. Bu insanlardan birisi de Tony Montana’dır. Yakın arkadaşı Manny Ray ile el ele verip, Miami’de bir uyuşturucu imparatorluğu kurarlar. ‘Yaralı Yüz’ ile nam salan Tony Montana’nın hırsı ve öfkesi, onun basamakları hızla tırmanıp büyük bir suç şebekesinin başı olmasını sağlar.

Dağ 2 – Star TV Saat: 20.00

Oğuz ve Bekir’in yaşadığı olayların üzerinden 6 yıl geçmiştir. Çok gizli bir görev için bu kez Özel Kuvvetleri 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi’ne birlikte katılırlar. Bu görev, Kuzey Irak’ta bir terör örgütü tarafından kaçırılmış gazeteci Ceyda Balaban’ı kurtarmak ve sağ salim Türkiye’ye getirmektir. Karışık Ortadoğu coğrafyasında tek bir düşmandan daha fazlasıyla mücadele etmek zorunda kalan 7 kişilik MAK 8 için kurtarma operasyonu son derece tehlikeli ve zorlu olacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up