Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda hangi filmi izlesem diyenler, TV’de sinema menüsü bugün epey dolu. Yerli komediden aksiyona çok sayıda film sizleri bekliyor.

İşte 21 Mart akşam filmleri

Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine – Show TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)

Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine döner. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadın ile evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmek için kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz.
___

Transformers: Ayın Karanlık Yüzü – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:45 (165 dakika)

Ayın karanlık yüzünde yatan inanılmaz gerçek dünya için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. İyi ve kötü robotlar Dünya üzerinde bir kez daha karşı karşıya gelir. İnsanlığın yaptığı bir hata sonrası dünyanın tarihinin en büyük savaşına tanık oluyoruz. Aya yapılan yolculuk sonrasında burada bulunan bir Decepticon’u canlandıran insanoğlu kendini yine Decepticonlar ile bir savaşın içinde bulur. Heyecan dozu daha da arttırılmış olan serinin üçüncü filminde olağan üstü bir dekor ve teknoloji kullanılmış. Bu kez robotlar çok daha güçlü ve gelişmiş. Düşman güçlendikçe onları alt etmek de bir o kadar zor oluyor.
___

Yahşi Batı – Show TV Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:15 (120 dakika)

Yıl 1881… Dönemin Osmanlı Padişahı tarafından Amerika Başkanı’na bir hediye gönderilmek istenir ve vazife için Aziz Efendi ve Lemi Bey görevlendirilir. İkilinin, zorlu bir yolculuktan sonra vardığı Amerika’da yaşayacaklarını tahmin etmeleri asla mümkün değildir. Yeni insanlar tanıyacak, yeni dostlar edinecek ve pek çok düşman kazanacaklardır. Ancak hiçbir zorluğun onları gittikleri yoldan döndürmesi mümkün değildir. Ne Kızılderililer, ne kovboylar, ne de güzel bir kadın onlara engel olabilir. Çünkü onlar padişahlarına verdikleri sözü her ne pahasına olursa olsun yerine getirmeye yemin etmiş gözü pek birer Osmanlı’dır.
____

Tehlikeli Atlayış – TV 2 Saat: 22.00

Tyler Crowe, Amerika kayak şampiyonu olup babasına ait olan en hızlı kayakçı ünvanını kazanmayı amaçlayan bir sporcudur. Ancak bir talihsizlik sonucu takımda kadro dışı bırakılır. Tyler eve döndüğünde en yakın arkadaşı karizmatik snowboardçu Mark ile dostluğunu tazeler. Tyler’ın spor tutkusu azalırken, Mark’ın kız kardeşi Elisa’ya olan ilgisi artar. Elisa Tyler’ın Amerika’nın en hızlı kayakçısı ünvanını kazanma hırsından vazgeçmesini istemektedir. Ancak Mark Alaska Chugash Dağları’nın en çetin zirvesi olan Meteorite’i fethetmeyi önerince, Tyler bunu hiç düşünmeden kabul eder
___

Özel Tim: Çatışma – ATV Saat: 23.30

Detroit’e bir SWAT timi kurması için gönderilen LAPD şefi Paul Cutler,birden kendini devlet tarafından korunan bir dahinin hedefi halinde bulur.
____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up