Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda film sayısı epey tatmin edici. Yerli filmden dev bütçeli aksiyona, romantik komediden dövüşe. Çok sayıda film sizleri bekliyor.

Kanalların yayın akışında değişikliğe gidebileceğini hatırlatalım.

Ultraviolet – Beyaz TV Saat: 19.30

21. yüzyıl sonlarında insanlık çok değişmiştir. Hemofaj denilen hastalık dolayısıyla genetik olarak değişmiş yeni bir insan türü ortaya çıkar. Bu değişiklik onların çok daha hızlı, inanılmaz derecede kuvvetli ve keskin bir zekaya sahip olanlarını sağlar. Onlar ‘normal’ ve ‘sağlıklı’ insanlardan ayrı düştüklerinde dünya insanlar ve hemofajlar arasında yepyeni bir sivil savaşın eşiğine gelir. Bu savaşta amaç ‘hastalıklı’ olanların yok edilmesidir. Bu çapraz ateşin arasında kalan bir hemofaj olan Ultraviolet bir anda kendini hükümet tarafından işaretlenmiş dokuz yaşında bir çocuğu onlardan korumaya çalışırken bulur…
___

Bizans Oyunları – Show TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)

Mayalar, Güney Amerika’dan Anadolu’ya göç edip, Bağcılar civarına yerleşirler. Bu topraklarda Türk boyları ile kaynaşan Mayalar, Bizans’ın nefretini üstlerine çekmekten kurtulamaz. Kraliçe 5. Klitorya ve kayın biraderi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar.
___

Transformers: Ayın Karanlık Yüzü – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:45 (165 dakika)

Ayın karanlık yüzünde yatan inanılmaz gerçek dünya için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. İyi ve kötü robotlar Dünya üzerinde bir kez daha karşı karşıya gelir. İnsanlığın yaptığı bir hata sonrası dünyanın tarihinin en büyük savaşına tanık oluyoruz. Aya yapılan yolculuk sonrasında burada bulunan bir Decepticon’u canlandıran insanoğlu kendini yine Decepticonlar ile bir savaşın içinde bulur. Heyecan dozu daha da arttırılmış olan serinin üçüncü filminde olağan üstü bir dekor ve teknoloji kullanılmış. Bu kez robotlar çok daha güçlü ve gelişmiş. Düşman güçlendikçe onları alt etmek de bir o kadar zor oluyor.
___

İyiler Çoktan Kapılmış – TV 2 Saat: 22.00

Kendini işine adamış olan Alex, Ben’le olan evliliğinin kötü gittiğini kabul etmek istememektedir. Bir gün başı dertte olan genç bit kadına, Zoe’ya evini açar. Ancak Zoe ve Ben arasında bir şeyler olmaya başlayınca, Alex’in soğukkanlı duruşu birden değişir ve her şey altüst olur…

Yaşananların ardından üçü de herbirini daha güçlü kılacak olan sorumluluklarıyla yüzleşeceklerdir.

Yahşi Batı – Show TV Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:30 (135 dakika)

Yıl 1881… Dönemin Osmanlı Padişahı tarafından Amerika Başkanı’na bir hediye gönderilmek istenir ve vazife için Aziz Efendi ve Lemi Bey görevlendirilir. İkilinin, zorlu bir yolculuktan sonra vardığı Amerika’da yaşayacaklarını tahmin etmeleri asla mümkün değildir. Yeni insanlar tanıyacak, yeni dostlar edinecek ve pek çok düşman kazanacaklardır. Ancak hiçbir zorluğun onları gittikleri yoldan döndürmesi mümkün değildir. Ne Kızılderililer, ne kovboylar, ne de güzel bir kadın onlara engel olabilir. Çünkü onlar padişahlarına verdikleri sözü her ne pahasına olursa olsun yerine getirmeye yemin etmiş gözü pek birer Osmanlıdır.
___

Dövüş – ATV Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:30 (120 dakika)

Küçük bir kasabadan New York’a hiçbir güvencesi olmadan gelen ve sokak satıcılığı yaparak hayatını kazanan Shawn MacArthur için New York, adeta kurtlar sofrasıdır. Ayakta kalmak için büyük bir mücadele vermek zorundadır. Harvey Boarden, ona para getirecek bir teklifte bulunur: Yeraltı dünyasının kanlı sokak dövüşlerine katılmak… Katıldığı her dövüş ve kazandığı her para genç adamı düşlediği hayata biraz daha yaklaştırır. Ancak her geçen gün onu biraz daha içine çeken bu karanlık dünyadan artık çıkış yoktur.
___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up