Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

24 Ekim 2018 Çarşamba akşamı televizyon filmleri.

Su Dünyası – Beyaz TV Saat: 19.30

Kutuplardaki buzların eridiği geleceğin dünyası… Her yer sularla kaplı ve ayak basacak kuru bir kara parçası bulmak imkansız… Hayatta kalmayı başarmış olan insanlar, suların üzerine inşa ettikleri bir araya tutturulmuş çelik yığını şehirciklerde, ilkel yaşamlar sürüyorlar. Şehirler genellikle ihtiyar heyetleri tarafından yönetiliyor ve karaların suyla kaplandığına değil, su tarafından süpürüldüğüne inanıyorlar. Kendisine İnfazcı diyen bir adam kanunu temsil ediyor. İnsanların en büyük korkusu ise yağmacı çeteleri… Bu yağmacılardan kaçan Denizci, küçük yelkenlisiyle bu şehirlerden birine varmayı başarır. İhtiyar heyeti, Denizci’nin şehrin kadınlarını hamile bırakmasını ister. Oysa Denizci’nin aklında sadece, varlığına ve bir gün her nasılsa ulaşacağına inandığı son kara parçası vardır. Yağmacıların saldırısı, bu insanların kaderini birleştirir.

Devlet Kuşu – Kanal 7 Saat: 23.15

Gecekondu mahallesine apartman yapmaya gelen milyoner bir iş adamının şımarık kızı, bu mahallede yaşayan yoksul bir delikanlı olan Mustafa’ ya ilgi duyar. Yoksulluk içinde olan ailesini kurtarmak için, onunla evlenmeyi düşünür önceleri Mustafa. Ama sonunda ulaştığı çevreden kopamayan genç adam, mahallesindeki sevgilisi Aynur’a döner.

Karanlık Dalgalar – Show TV Saat: 23.45

Kate Mathieson, köpek balıkları hakkında uzman bir dalgıçtır. Bir dalış sırasında ekip arkadaşı, köpek balığının saldırısı sonucunda ölür. Büyük bir şok yaşayan Kate bu olayın etkisini üzerinden atamaz ve mesleğinden uzaklaşır. Ancak günün birinde eksi sevgilisi Jeff, onu William Brady adlı zengin bir iş adamıyla tanıştırır. Brady, köpek balıklarının cirit attığı denizde dalış yapmayı istemektedir. Kate’den de kendisine rehberlik etmesini ister. Kate teklifi kabul eder ama kendisini nasıl bir tehlikenin beklediğinden habersizdir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up