Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

22 Ekim 2018 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Riddick Günlükleri  – Beyaz TV Saat: 19.30

Richard B. Riddick’in başına büyük bir ödül konmuştur. Riddick son beş yılını peşindeki avcılardan kaçarak geçirmiştir. Barışçı yönüyle tanınan Helion gezegeni, zorba Lord Marshall tarafından işgal edilir. Riddick buradaki bir yer altı hapishanesinde uzun zamandır görmediği Kyra’yla karşılaşır. İkisinin yaşayacakları olaylar, hem bu ikilinin hem de üzerinde yaşadıkları gezegenin kaderinde bir dönüm noktası olacaktır.

Yaşamak Güzel Şey – Kanal D Saat: 20.00

Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulayınca, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar.

Dante Yanardağı – Beyaz TV Saat: 21.30

Bir jeoloji uzmanı Amerika’nın en çok yaşanılmak istenen 2. Yerleşim yeri ilan edilen bir kasabaya gider. Fakat burada uzun süredir uyuyan bir yanardağın her an patlama riski taşıdığını keşfeder. Kasaba halkını uyarmak da kendisine kalmıştır.

Deprem – Kanal 7 Saat: 23.15

Ahmet babasının ölümünden aylar sonra doğup büyüdüğü kasabaya döner. Babasından kalan her şeyi satıp İstanbul’a dönmeyi planlamaktadır. Ancak umduğu gibi bir servetle karşılaşamayınca hayal kırıklığına uğrar. Tek tesellisi hırçın güzel Zeynep’i tanımış olmaktır. İlk görüşte aşık olduğu genç kızın kalbini çalmak için her yolu dener. Ancak ondan önce davranıp genç kıza evlilik teklif eden biri vardır. Zeynep yıllardır kendisine gizli bir aşk besleyen demirci Rıza usta ile evlenmeyi kabul eder. Durumu kabullenmiş görünen Ahmet düğün gecesi Zeynep’i kaçırır. Zeynep ona beslediği büyük aşka rağmen kocasının yanına dönmek için çırpınmaktadır. Rıza ise kırılan gururunu ve namusunu kurtarmak için silah kuşanıp peşlerine düşer.

Miraç – TRT 1 Saat: 23.50

Yusuf, Ali ve Ahmet çok yakın arkadaşlardır. Herkesin birbirini tanıdığı, örf ve adetlerine bağlı insanların bulunduğu küçük ve sevimli bir Anadolu köyünde yaşamaktadırlar. Ahmet’in anne ve babası ölmüş olduğundan dedesi Osman ve ninesi Ülkü ile yaşamaktadır. Üç arkadaşın serinlemek için gittikleri derede başına gelecek kötü bir olay tüm hayatlarını etkiler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up