Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

16 Ekim 2018 Salı akşamı televizyon filmleri.

Kickboxer: Misilleme – Beyaz TV Saat: 19.30 – 21.30

Şampiyon kickboksçu Kurt Sloane, Tayland’da yaşadıklarından sonra bir daha asla oraya dönmemeye yemin etmiştir. Ancak oradaki turnuvanın başındaki kişi, onu tekrar dövüşmeye zorlar. Hapse düşen karısı Liu’nun kaçırıldığını öğrenen Sloane, Mongkut adında bir insan azmanının karşısına çıkmak ve kazanmak zorundadır. Bu amaçla Muay Thai üstadı Durand’dan yardım ister.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun – Show TV Saat: 20.00

Anne ve babasını kaybetmiş, intiharı bile düşünecek kadar zor günlerden geçen Aysel’in hayattaki en büyük tutkusu dans etmektir. Şengül’ün dans okulunda çalışmaya ve büyük para ödülü olan bir yarışmaya katılmaya karar vermesiyle hayat ona heyecanlı günler sunmaya başlayacaktır.

 

Kuşlar Bizim Gibi – TRT 1 Saat: 20.00

Uçmayı unutmuş büyük bir ağaç kavuğunda yaşamaya başlayan, yumurtalarını meyve alabilmek için akbabalara vermek zorunda olan kuşların yeniden kendi özlerini buluş hikayesini anlatıyor.

 

Hırsız Var – Show TV Saat: 22.30

Mafya babası Ekrem Uçar, hapisten çıkar. Ceren Serdar, Ekrem’in eski sevgilisidir ve onun dışarı çıkmasıyla paniğe kapılır. Magazin muhabirine yaptığı bir açıklama ise işleri karıştırır. Ekrem, Ceren’in peşine düşer. Ceren, modacı Seçkin’in defilesinin baş mankenidir. Seçkin, ablasının finansörlüğünde görkemli bir defile hazırlamıştır. Ceren, defilenin finalinde podyuma çıkar, Ekrem’in gelmesiyle ortalık karışır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up